Bagaja heybe takmak için

Tepki
103
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhaba, bisikletime heybe çanta alacağım da acaba aşağıda resimlerini koyduklarımın hangisine uyar heybe? biri 50 tl, diğeri 10 tl. 10tl'ye uyum sağlarsa ondan alacağım. fotoğraflarını koyuyorum.
http://img229.imageshack.us/img229/4076/ss854378.jpg
http://www.arzubisikletshop.com/images_buyuk/f70/26-x-2-00-BAGAJ-SiYAH_370_1.jpg

Scudo

berk41

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Whistle
Bisikletiniz disk fren ise 2'side uymaz. Ayrıca 10 liralık bagajın üzerine, heybe koyacaksınız ne kadar dayanabilir bunuda hesap etmek lazım, 2. el almak isterseniz elimde hiç kullanılmamış disk fren uyumlu var.(link)

Tepki
7
Bisikletinizin kadro, fren özelliklerini belirtirseniz daha rahat yardımcı olunur

Tepki
103
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
maalesef v fren uyumlu, yoksa sizinkini alırdım berk bey, kadronun hangi özelliğini sordunuz anlamadım ama 20" ve 26 jant

Santibag

Daimi Üye
Tepki
129
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Aslında 50tl olmasını geçtim, gördüğüm kadarıyla insan taşıyabilecek kadar güçlü(ayaklık olması şartıyla). Bana kalsa o derim. V fren olduğuna göre sorun da olmaz herhalde.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Sağa sola dönüşlerde heybeler dengenizi bozmasın diye, heybelerin arkasında bir kaç tane mandal olur.
2. fotoğrafta bu mandalların takılabilmesi için gerekli bacaklar çok sağlam görünmüyor.
Yerinizde olsam biraz paraya kıyıp 1. fotoğraftaki bagajı alırdım..

Tepki
103
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evet sanırım en mantıklısı paraya kıymak aksi takdirde vermediğim paradan da olabilirim sonraları :) ilginiz için çok teşekkür ederim

umut a

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Focus
@Yasar kahraman

sanırım v fren uyumlu. disk fren uyumlu değil.

Hüseyin Tekin

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Hüseyin TEKİN
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşım kararını zaten vermişsin ama yinede hatırlatmak isterim o ikinci resimdeki bagaj hizmet kadrolar için üretilmiştir bisikletine taktiğin zaman can sıkıcı bir görüntüsü olur. (link) linkteki bisikletten bahsettim.

dayanıklılık konusuna gelincede 2. resimdeki bagajda 80 90 kilolarında insan taşıdığımı biliyorum. dayanıklılığı çok iyidir.

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Bagaja heybe koyacaksanız yan tarafları ilk fotograftaki gibi olmasına özen gösteriniz, boylece heybenin lastige temasını engellemis haliyle sizin icin risk olusturmasını da engellemis olursunuz. ayrıca yine benzer bir konuda daha ayrıntılı bahsettigim birşeyler vardı; su an vaktim olmadıgı icin tekrar yazamadım kusura bakmayın baglantı veriyorum onun yerine;
gerek yazıya gerek baslıga bakabilirsiniz

(link)