Bagaj için bisiklet taşıyıcısı

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında Çağatay Y. tarafından paylaşıldı.

1. Çağatay Y.

Çağatay Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Bu gün babam ben ve annem inönü üniversitesinde babamın bir arkadaşını ziyaret ettik daha sonrasında üniversiteyi gezdik yeşillik bir alanda oturduk.İnönü üniversitesine gidenler bilir asfaltı süper yol tutuşuna sahiptir babama bisiklet taşıyıcısına bisikleti bağlayalım gelelim burda sürelim (trambüs geleceği için sağ şerit kapanacak trambüs telleri sağ şeritte ve trambüs sağ şeritten geçicek bisikletle gelemiyeceğim) babamda olur dedi ve ilk işim taşıyı almak.Çok konu gördüm ama bazı sorularımın cevabını alamadım.İlk öncelikle arabamızın bagajı;

İstediğim taşıyıcı;
    1-Taşıyıcı fazla pahalı olmasın
    2-Aracın boyasına ve bisikletime zarar vermiyecek
    3-Fazla üst düzey kaliteli olmasınada gerek yok.
    4-1 max 2 bisikletlik olucak Malatya'nın ağır kasislerinde bana aynadan düşmüşmü diye baktırmayacak.

2. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  3. Çağatay Y.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  4. x-rayted

x-rayted Bisikletkolik

Adı:
    Cenk K.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Spoiler olduğu için buna taşıyıcı ayarlamak zor olabilir. Monte halini görmeden almayın derim.

5. Çağatay Y.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Cenk Abi ben zaten inceliyorum her araca uyuyormu diye :D Eski bisikletimde orjinal monster energy stickerler vardı babam bir kere kaldırdı stickeri içim gitti o yüzden para ne olursa olsun alacağım.Ama Alper'in verdiği linklerdeki hoşuma gitti ikisinden birisini alacağım.

6. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bayramda geliboluya gidip geldim 130-140 aşağı düşmedim ara ara yamalı yolda da o hızda gittim hem araç sert bir araç olduğu halde bisiklet yerinden hiç kımıldamamış,ama garanti olsun diye 2.yi almayı tercih ederdim daha iyi gibi,ama kısa mesafe kullanıcaksan 50 liralık olanı al gitsin.

7. Oğulcan Yürek

Oğulcan Yürek Aktif Üye

Seviye:
    Alıyorken bi kere alıp hem arabaya zarar vermiycek hem de kaliteli bir marka almanı tavsiye ederim.Thule gibi markalara bakmanı tavsiye ederim...

8. Çağatay Y.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkür ederim önerin için ama ben 67 tl olanı alacağım thuleler çok pahalı oluyor zaten okul zamanındayız fazla kullanamam.

9. Bora Türkoğlu

Bora Türkoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Merhabalar, uzun vadede ağırlıktan dolayı sungerlerin arabaya değdiği noktalarda ezilme oluyor mu. Böyle bir sorunla karşılaşan olmuş mu diye merak etmiyor değilim. Asıl basınca sanırım üst destek noktası değil bagaj kapağının alt kısmı maruz kalıyor..

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Ahmet F.ELBİR

Ahmet F.ELBİR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

Malatya için çok gereksiz olan trambüs çalışmaları bence sizi araç taşıyıcısı almaya yönlendirmemeli zaten merkeze 20km gibi bir mesafe Kampüs, bence sürerek gidin kondisyon içinde iyi olur, trambüs şeridini sende kullanabilirsin sonuç itibari ile ordan vızır vızır bir trafik olmayacak,
    İlla araç taşıyıcı alacaksan ucuz aparatları asla alma derim, paran çöpe gider , bütçeni aştığından thule ayarındakilere bakamıyorsan decathlonda ki fransız markası olan ve 139-149 tl fiyat aralığındaki aparatlardan daha ucuz olanlarına bakma bisikleti sarması bile insana güven veriyor ben her 2 aparatıda alıp iade ettim, bu arada Cenk abi doğru söylüyor spoiler büyük sıkıntı öncesor sora al hatta aracın resmini thule ye gönder onlar teknik destek hizmeti sunuyorlar aracına taşıyıcı olur derlerse bakarsın.