Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bacchetta Corsa hakkında fiyat yardımı

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında iso1733 tarafından paylaşıldı.

1. iso1733

iso1733 Yeni Üye

Seviye:
    Bacchetta Corsa (yarış bisikleti; yeni modeli değil) fiyat aralığı nedir? bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Google da ilk çıkan linki veriyorum. (2200-2400 USD arası değişiyormuş.. )

http://www.bacchettabikes.com/b-corsa.htm

Gürsel

3. iso1733

iso1733 Yeni Üye

Seviye:
    ilgilendiğiniz için teşekkürler; yanlız bu benim bahsettim "yeni modeli". bana bildiğimi,z yol bisikleti tarzındaki fiyat aralığı konusunda yardımcı olab,lirseniz sevinirim. (98 veya 99 model sanırım)

4. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Selam İso.. Google'da bulduğum linkten başka bir bilgim yok.. Bu markayı da hayatımda ilk kez duyuyorum..Dünyada yüzbinlerce marka var.. Tanınanları 100-150 adet.. İyi de niye Bachetta?? Sizin bildiğiniz, bizim bilmediğimiz bir özelliği mi var?Fiyat için firmaya mail atmanız yeterli sanırım..
    Gürsel

5. iso1733

iso1733 Yeni Üye

Seviye:
    Selam Gürsel
    arkadaşa italyadan hediye gelmiş; satmayı düşünüyor ama fiyat aralağı konusunda ikimizin de kesin bir bilgisi yok. o yüzden soruyorum; bildiğimiz klasik 28" lik yarış bisikleti. kadrosu çelik yaklaşık 8-10 kilo ama kaliteli malzemeler kullanılmış. ben bisikleti şehir içi kullanım için istiyorum ama bisiklet pek uygun değil; eğer fiyatı uygun olursa alıp modifiye etmeyi düşünüyorum. sizin şehir içi kullanım için 300 milyona kadar önerebileceğiniz hızlı ve dayanaklı bir bisiklet war mı? (1.85 boy için; dağ bisikleti veya yol bisikleti olması çok farketmez) teşekkkürler

6. Gürsel A.

Gürsel A. Bisikletkolik

Seviye:
    Selam

Şimdi konu anlaşıldı.. Ha şunu başta yazaydın ya!!
    Fiyat belirlemek için kadronun malzemesi, tipi, donanımların markası tipi, yılı önemli.. Aynı markanın benzer görünümündeki 2 bisikleti arasında dağlar kadar fiyat farkı olabilir..
    Bu detayları bilmeden bir şey söylemek zor.. Fotosunu çeksin yollasın..
    Gürsel