Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Babama Daha Soyleyemedım Allah Rızası İçin Bi Bakın Arkadasımda Diye Biliyor NG650 :(

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında Yusuf Şen tarafından paylaşıldı.

1. Yusuf Şen

Yusuf Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    NG650 bisikletim Eskişehir 222 yakınlarında istilbal2 caddesınde 3 kişi tarafından Gasp Edildi Arkadasım Vardı Arkada Onun Bisikletine Ellemediler 1 Tanesi Onlerınde 2 si bisikletli gelip elimden zorla aldılar polisi aradım cevreyi dolastık tutanak tuttuk 3 de çingendi eminim. 2 sinin resmini arkadsım elımden alınırken fotograflarını cekmıs
    1 si net digeri az gozukuyor bu adiler saat 19.30 sıralırnda çaldılar bısıkletın en belırgın ozellıgı koltugun altındakı uzun demırın orta vitesin o tarafta siyah bir cıkmıcak bant tarzı bısey vardı ve on frenın sol tarafı hafif kırıktı ama bellı olur 1 2 cm lık kırık var allah rızası ıcın goren duyan varsa haber versın odul vermeye bıle razıyım babam duymasın daha alalı 1 sene oldu tadını bıle alamamıstım o gunde hem arka tekerı yenı taktırmıstım markasını hatırlamıyorum ama 50 tl civarında tuttu yenı pedal bıde onlarda 10 tl sanırım bisiklete harcadıgım paranın hattı hesabı yok lutfen yardım edın goren olursa 0541 529 9715 ulaşabılırsınız

Resimler gozukmuyormus sanırım Facebook'dan Bakabılırsınız : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203482814448472&set=pcb.10203482819968610&type=1&theater
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203482814888483&set=pcb.10203482819968610&type=1&theater

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Eylül 2014
  2. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bisiklete atlayıp kaçsaydın keşke

3. Yusuf Şen

Yusuf Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Olmuyor ki sefersizler bos gezermı hıc onumu kestıler yoksa bende bılıyorum gıtmesını terslemek degıl amacım ama cıdden korkunca ınsan elı ayagı kıtlenıyor baya dırendım vursam olcekler adı kopekler ama 3 kısıler zaten arkadakı arkadasım kavga ne bılmez tek basıma 3 kişiler :(

4. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Peki arkadasin fotolarini cekmis diyorsun, biri net olarak ve biri de puslu görünüyormus. Fotograflari neden yüklemedin. Belki ise yarar.

Bak sana tavsiyem, eger hikaye dogruysa ve baban da gercekten bilmiyorsa, babani ve aileni kandirmis oluyorsun. Sence bu dogrumu? Baban durumu anlatmalisin, seni bir bisiklet icin öldürecek degil, belki az bir sey kizar ama sen ona yine de dogruyu seöylemis olursun. Kendini böyle alistirrma, ne olursa olsun hemen annene ve babana söyle.

Ercan Cebeci ve YüzSürKoş bunu beğendi.
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Eylül 2014
  5. muratcodek

muratcodek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Sadece bisikletin değil o şerefsizin de fotoğrafını paylaş ki Eskişehir'de gördüğümüzde gereğini yapalım.

6. Yusuf Şen

Yusuf Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Tamam Yemekten once soylerım, hayır yanı oldurcegınden degıl ama o bısıkletı satıp elektırıklı motor almayı dusunuyorduk :( ve bu arada bu olayı yaşadım İlgin için teşekkür ederim

7. muhiddin

muhiddin Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yusuf kardesım bu resımdekı cocuklar kım?

8. biozalp

biozalp Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    babana soyle sana bir sey yapmaz, bu isin hapis'e kadar gitme sansi var, ben sana oyle soyliyim, senin elinden gelen bir sey degil, onunla daha iyi yurur isler, soylemelisin bence ki sen yaslarda benim de bisikletim calinmisti

9. Yusuf Şen

Yusuf Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Onlar calan 3 unden 2 si ben kendi bisikletimin resmini koymadim bisikletim ng650

inş bulunur ya eski bi bisikletim var onunla ıdare edıyorum ama dokuluyo resmen bı gun ıkı ayrılcakta agzım burnum patlıcak diye korkuyorum : babama soyledım bişey demedi ne zaman oldu dedı 2 gun once dedım polise gittinmi falan dedı gittim dedım ıfade verdım dedım suanda aile içinde problem yok ilgilenen herekeze tesekkur ederım sımdıden

bisikletin fotografını paylasmadım kı o ıkı cocuk caldı zaten calanlar onlar benım bısıkletımı alan bastı gıttı bunlar 30 sn ye kadar bekleyıp tehdıt ettıler

Onlar calan 3 unden 2 si

Peki Ya bulundumu ?

Abdullah Cimis bunu beğendi.
  10. muhiddin

muhiddin Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    resımlerde ıkısınınde rresmı net bellı oluyo..buyuk bır ıhtımal o çevrenın çocukları..babanla bırlıkte polıse gıt ellerımde resım var de..babanla gıdersen senı daha cok kale alırlar..

11. volkan Öz

volkan Öz Forever Young

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Gördüğüm kadarıyla onlarda ufak neden kafa göz girmediniz şerefsizlere.Onlar 3 siz 2 kişi galiba.Her tehdide boyun eğmeyin çoğu kuru gürültü.Kötü örnek oluyorum şuanda belki ama dayak yesem bile girişirdim elimden gelen zararı verirdim.

25 sene öncesine gittim bir anda sinirlendim.:)

Abdullah Cimis ve nazmi bilmez bunu beğendi.
  12. Yusuf Şen

Yusuf Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    gram kafıle almıyolar babamlada gıdıcez ama gram kafile almıyolar :(

Türkiyede Adelet Sadece Sarayların İsmi

13. volkan Öz

volkan Öz Forever Young

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:

Şimdiden başladın sende ülkedeki adaletsizliği eleştirmeye.Allah sonumuzu hayır etsin.
    Kafile ne yavrum ?

14. Yusuf Şen

Yusuf Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yanlış Ornek le Gram Alakası Yok Bızde boyun eymedık bu serefsızlere ama cebınde sıngır sıngır cakı bıcak bellı arkadasıma baktıgımda zaten bırak dedı yoksa sonuc daha kotu olurdu dalmasına dalarım daha once hıcmı kavga etmedık tanımadıgımız kısılerle ettık ama bu sefer cıddıydı oyle kasın kanamasaydı agzının patlamasıyla falan bıtcek bı kavga olmaz cebımde her ıhtımale karsı cakı tasırım o gunde vardı kavga sınırlenıp onlar cekmese ben cekerdım belkı bı anlık sınırle oldurmeye kadar gıdebılırdı [ cakı her zaman lazım olur ben kavga ıcın tasımam ama gunluk en az 20 km yol yapıyorum bısıkletım vıdası gevseyebılır bısey takılabılır kesmem gerekebılır yoksa serserılık olsun dıye asla cakı tasımam

Takmıyolar Takıyorlarmı Ben Gıttıgımde 3 Saat Sonra Gorusebıldım Polisle Beklemeye Aldılar ve sadece 2 kişi vardı onumde onlar ben geldıgım gıbı işlerini halledip cıktılar belkı o 3 saat beklemesem daha cevredekı ekıplere soylenıp bulunabılırdı yalanmı ? kım ılgılenırkı bı bısıklet ıcın ?

Takmıyolar Takıyorlarmı Ben Gıttıgımde 3 Saat Sonra Gorusebıldım Polisle Beklemeye Aldılar ve sadece 2 kişi vardı onumde onlar ben geldıgım gıbı işlerini halledip cıktılar belkı o 3 saat beklemesem daha cevredekı ekıplere soylenıp bulunabılırdı yalanmı ? kım ılgılenırkı bı bısıklet ıcın ?

Ama Herkezınde bı butcesı var ben yarısmalarda kazandıgım ceyrek altınlarımı okul harcılklarımdan arttırdıgım paralarla almıstım o bısıkletı 1 sene once 650 tl az para degıldı bıde 8.sınıf bır ogrencının bırıktırdıgını dusunursek babam bida nereye alıyor gene kendım bırıktırmem gerekcek 650tl az paramı sımdı allah ıcın :(

15. E. Yavuz

E. Yavuz Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Kardeşim polislerinde kendilerine göre işleri var yani önünde 2 kişi olup olmaması onların işlerinin ne kadar süreceği hakkında bilgi veremez değil mi? Elinden geldikçe yardımcı olmaya çalışırlar onlarda. Yanlış anlaşılmak istemem fakat maalesef Eskişehir'de böylelerinden çok var. Sen 13 yaşındasın sanırım karşındakiler kaç yaşlarındaydılar?

16. Yusuf Şen

Yusuf Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    13-14-15 civarlarında bu arada yaşım 13 degıl 15 9.sınıfa gectım : forumda 2000 yapınca oyle gozukuyor

17. E. Yavuz

E. Yavuz Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Anladım, umarım bulunur bisikletin. Ne kadar tavsiye olur bilmiyorum ama bundan sonra tek başına tenha yerlere falan gitme, gidersen de çakı yerine yanında biber gazı bulundurmaya çalış. Kesinlikle daha çok faydasının olacağı tahminindeyim.

18. Burhan Özdemir

Burhan Özdemir Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    doğruları söyle korkma ipin ucunu bırakma

19. Yusuf Şen

Yusuf Şen Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sağolasın inş bulunur :(

kendı malıma zarar gelıyor bırde yalan yanlısmı konusayım olaylar bunlardan ıbaret ve kım olursa olsun nıye yalan soylesın abıcım amacım senı terslemek degıl ılgın ıcın teşekkur ederım

20. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Kaale demek istedi... :)