B1 Fotoları

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
baktım kımseden fotograf gelmıyor barı ben koyayım dedım bı kactane

Ctesi aksamı teknık toplantı ama artık kuralları resmen ezberledık
(link)
evet arkadaslar sebıl bısıkletler ,buyrun(Tuzla Belediyesı Otoparkı)
(link)
Otelimizin bisiklet deposu
(link)
Ve pistteyiz ilk ısınmalar baslıyor(istanbulparka girerken resim cekmedım dırek videolar elimde mevcut ve yarıstanda videolar var isteyenlere dload linkini verebilirim)
(link)
Pit alanı
(link)
ve Genclerin startı
(link)
Her zaman gorulemeyecek bir sahaser (off off o bende olucaktı kı:eek: )
(link)
Genclerın toplu gecişi
(link)
Yok böyle Bişi(Elitleri Kazanan Polonyalı İntel Tk.Bisikletleri)
(link)
Bir Bayan Sporcu
(link)
Bayanların Start Anı
(link)
Master 35 Startı
(link)
Ve nirvaana Pistin tadına bakıyor (bu pist dadından yenmez)yol aynı zamanda pit lane girişidir.
(link)
benim ayırdıgım resımler bukadar tarık abimden de ricam resimlerimi en kısa zamanda gormek ıstıyorum;)

Scudo

Hakan Kayisligil

Aktif Üye
Tepki
183
Arkadaşlar selam,

Nefis bir organizasyondu, Tuzla belediyesine ve federasyona tebrikler.
Ben ve Kızımda bu yarışı izleyenler arasındaydık.
Fakat biz izleyici olarak pek umduğumuzu bulamadık , cafe bölümüne gözlemlerimizi yazdım , bu konuda fikrinizi yazarsanız sevinirim
(link)

Hakan KAYIŞLIGİL

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Paddock alanında tanışma fırsatı buldum Mehmet(burgazz) ile, start finish düzlüğünden sonra U dönüşü yaparak pit lane çıkışından yukarı tırmanıyor ve sağa dönüyorsunuz, Mehmet'in biraz şanssızlık ile yarış anında pit lane çıkışını tırmanırken zinciri atmış ve yarıştan çekilmişti. Biraz üzüldüm tabe gold tribünden destek veriyorduk ona tüm gücümüzle.;)
Resimler için çok teşekkürler Mehmet, başka yarışlarda görüşmek üzere desteğimiz her zaman seninle.;)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
memet resim de harika cıkmışım ellerine sağlık bu arada o look da benimde gözüm kaldı inşallah allah sanada banada nasip eder üzüzlme bu kadar hem senin bisikletinde birnumara ve son olarak bu yarışları düzenleyen herkese teşekkürleri borc bilirim

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
memet resim de harika cıkmışım ellerine sağlık bu arada o look da benimde gözüm kaldı inşallah allah sanada banada nasip eder üzüzlme bu kadar hem senin bisikletinde birnumara ve son olarak bu yarışları düzenleyen herkese teşekkürleri borc bilirim

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
yanlışlıkla aynı msj 2 defa göndermişim özürdileriz ben orada yatmışım bisikletin üzerine kendi kendine gidiyor mübarek cillop gibi yol dedikleri yol bu olsa gerek hem bu arada memet zincir yüzünden yarışı bırakmana üzüldüm gercekten ama önemli olan yarışmaktı o pistte zincir atmasaydı belki yunanlıları kürsüden indirebilirdin sıkma canını

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
ben tuzlaya biraz uzak oturduğum için malesef böyle bir şansı kaybettiğim den baya üzgünüm ne yapalım biz de sizin çektiğiniz fotolar ile yaramıza merhem sürüyoruz resimler harika .,,, teşekkürler
bol pedallı günler

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
çok üzüldüm gercekten de katılım oldukça azmış...

yok denecek kadar..

bir dahakine mutlaka bulunmak destek olmak isterim...

kareler de çok güzel,katılımınız ve de paylaşımınız için teşekkürler ....

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
erguncum vıtesım yokus cıkarken degıl inerken attı.statrfinish duzlugunden sonra skı bir vıraj var hatırlarsan sonrsındada dik bir yokus .duzlukten sonra on aynayı buyukten kucuge alırken zincır asagı dustu tabıı cok sinir bozucu bır durum tam tempoyu bulmusken.

• Beğen
Tepkiler: Ergün Gündoğar

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
erguncum vıtesım yokus cıkarken degıl inerken attı.statrfinish duzlugunden sonra skı bir vıraj var hatırlarsan sonrsındada dik bir yokus .duzlukten sonra on aynayı buyukten kucuge alırken zincır asagı dustu tabıı cok sinir bozucu bır durum tam tempoyu bulmusken.nirvana valla o time ı loto veya pıyango cıkmadıkca anca ruyamızda goruruz ancak sen alırsan bana bı tur verırsın artık

Bur@k

Üye
Tepki
29
cyclist_43 arkadasım da yarısta yer alanlardan dı kendiside bissürü foto cekti sahsen ben sahidim....

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
eee daha ne beklıyor koysunda bızde bakalım

Caner Sağcan

Aktif Üye
Tepki
46
bayagı cok fotograf cektik cyclist_43 getirdigi an rapid share ile koyarız olmassa en assagı 150 foto var start ve yarıs videoları dahil

• Beğen
Tepkiler: ahmet ozgen

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
gerçekten çok şahane bir yarış olmuş paylaşım için tşkler

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
super olmush :D elinize saglik :D yahu, benim yol bisikletinin tozunu alip antremana baslamak geldi icimden, onumuzdeki sene benzer bir etkinlik yapilirsa o pistte pedal basmak icin bahane :D

aslinda bos oldugu gunler, antremanlar icin acik tutsalar nolur, pullari mi dokulur :eek: