Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

B.duzu ve B.cekmece civarı pedalseverler...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında trinity72 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. trinity72

trinity72 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Herkese Merhaba,

Ekibimizdeki arkadaslardan gelen yogun istek uzerine faaliyetlerimizin daha kolay takip edilebilmesi icin su an icin programımızda duzenli olan Carsamba ve Pazar gezilerimize ve diger gunlerde olabilecek tum gezilerimize ait duyurularımızı bu baslık altından gerceklestirecegiz...Bizi takip eden tum pedalsever dostlarımıza duyurulur..

Sevgilerimle....

2. cakmakmehmet

cakmakmehmet Kıdemli Üye

Seviye:
    selamlar..bizim saatlerimiz sizinle uyuşmadığı için kendimize uygun bir saatte organizasyon yapmamızı umarım hoş görürsünüz..keşke saatlerimiz uyuşsa da beraber gezebilsek..ben zaten hergün 2-3 saat bisiklet üstündeyim..yani grup olmuş ya da olmamış benim için önemli değil..ama olurki benle gelmek isteyen arkadaş olursa gezeriz ..kocaman beylikdüzünü bir başlık altında tıkıştırmayalım bence selamlar sevgiler

3. cakmakmehmet

cakmakmehmet Kıdemli Üye

Seviye:
    bu arada yarın çatalca ve ötesi turu için b.çekmece mimar sinan köprüsünde toplanıyoruz.. saat 6,30-6,45 arası toplanma saatidir..bu saat dilimine uyan arkadaşları bekleriz..sevgiler..

4. trinity72

Seviye:
    Mehmet Bey Merhaba,

Evet maalesef sizin saatleriniz bizim ekibe hic uymuyor....Ve sizin de soylediginiz gibi ekip olmus yada olmamıs sizin icin hic farketmiyor ama bizim icin ( ekip halinde turlamak isteyenler icin ) farkediyor demekki.... Acıkcası biz sizi aramızda gormeyi cok istiyoruz ama tahmin edersiniz ki tum ekibin bir kisiye uyum saglaması cok guc...yani bu durumda siz biraz fedakarlıkta bulunacaksınız ( inanın bizde bulunuyoruz cunku ) bizim saatlerimize uymak konusunda yada bulunmayacaksınız...Oyle yada boyle bi gun musait olursanız sizi aramızda gormek isteriz....

Boyle yeni ve tek bir baslık altında turlarımızı takip etmeyi de ekipteki arkadaslar kendilerine kolaylık olacagını soyledikleri icin yaptık...Bizi takip eden hic kimse bize uymak zorunlulugunda deil....Biz sadece kendimizden haber verelim istedik....

En kısa zamanda gorusebilmek ve tanısabilmek dilegi ile...

Selamlar..

5. cakmakmehmet

cakmakmehmet Kıdemli Üye

Seviye:
    tekrar merhabalar..şunu düzeltmek isterim ki..kimsenin bana uyum sağlaması diye bir şey söz konusu değil..ben gezmek amaçlı değil antrenman amaçlı bir biniciyim.. zaten hergün yalnız biniyorum...bu hafta bvernik arkadaşımın turu bana uygun geldi ..çünkü saati belli yeri belli.. ben sizin saat kaçta nerede toplanacağınızı bilmiyorum..bunu sadece size telefon edenler öğrenebiliyor ..ben bu organizasyonların alenen buraya yazılması taraftarıyım.. .saygılarımla.

6. bvernik

bvernik Aktif Üye

Seviye:
    Sanırım bi farklı algılama var :)
    Yeni bi başlık açılmasını bu bölgenin bisikletçilerinin bu başlık altından duyuru ve organizasyon önerilerini bildirmesini özellikle isteyenlerdendim ve başlığımız hazır. Takip edilebilirlik başlık temziliği adına güzel oldu. Çünkü burada güzel bir ekip oluşuyor ve bu turların sonu gelmez artık, kimi zaman ayrı ayrı da olsa turlar düzenli hale gelmeye çoktan başladı. Kimi zaman da zamanlar uyuşmayabilir bu hiç uyuşmayacak demek değil. Biz koordinasyonumuzu sağlayalım birbirimizden haberimiz olsun gerisi bisikletçilere kalmış.. Ve amaç farklı da olsa aracımız bir, tüm unsurları/antreman,yeme,içme,rehabilite,adrenalin,şehir turları,dağ-bayır vb./ kapsayan bir gezi pek tabi yapılabilir ki her gezi bunları kapsamıyor mu zaten?

Ve şimdi bir gezi duyurusu Mehmet abi yapmış tekrarliyim

seykem, cakmakmehmet ve trinity72 bunu beğendi.
  7. trinity72

Seviye:
    Arkadaslar ,

03.08.2008 Pazar gunu icin Bisikletliler Dernegi'nin duzenledigi Fatih Ormanı gezisine katılıyoruz...Kimler gelebilir ?? Ben listeyi baslatıyorum....

Bulusma Yeri : Beykent Fox City Alısveris Merkezi onu
    Saat : Sabah 06:00
    Tarih : 03.08.2008 Pazar
    Guzergah : Beykent- E- 5 uzerinden Ambarlı Dolum Tesisleri - Avcılar Deniz Otobusu Duragı ( Avcılardaki ekip ile saat 07:00'de orda bulusulacak cunku ) - Avcılar Sahilden K.cekmece tren istasyonu'na ) ...- K.cekmece'den Sirkeci'ye tren ile - Sirkeci'de diger arkadaslarla bulusma...Gerisi forumda ilgili baslık altında var zaten...

Donuste yine Sirkeci'den K.cekmece'ye tren ...K.cekmece'den sonrası icin hangi guzergahı kullanacagımız bize kalmıs artık...

Gezi ile ilgili detaylı bilgi ilgili baslık altında var zaten...

B.duzu ve B.cekmece tarafından gelmek isteyen arkadaslar benimle irtibata gecebilirler...0542 275 95 85

1 ) Ben Trinity72
    2 ) Sinarit ( Tanju )
    3 ) Arda
    4 ) Mehmet bey
    5 ) Seykem
    6 ) ....

Selamlar...

brksyhn bunu beğendi.
  8. cakmakmehmet

cakmakmehmet Kıdemli Üye

Seviye:
    selamlar trinity..oradaki mehmet bey den maksat ben isem eğer yarın bvernik ile sözümüz var bizim ..çatalca tarafı için..jest olarak kabul ediyorum ama sözüm olduğu için de bvernik yanlış anlayabilir durumu ortaya çıkıyor ..o yüzden bvernikten bağımsız hareket etmem sözkonusu olamaz ..ve bir de benim öğleyin evde olmam gerekiyor..ama bvernikle görüşün size katılırsa benim için sorun olmaz ..redkit ve düldül olarak hayatıma devam edebilirim.:D :D :D .trende vs kaybedecek vaktim olduğunu sanmıyorum..iyiniyetli ve sevgi dolu yüreğin sağ olsun ...hepinize iyi eğlenceler

trinity72 bunu beğendi.
  9. seykem

seykem Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaslar ,

03.08.2008 Pazar gunu icin Bisikletliler Dernegi'nin duzenledigi Fatih Ormanı gezisine katılıyoruz...
    Guzergah : Beykent- E- 5 uzerinden Ambarlı Dolum Tesisleri - Avcılar Deniz Otobusu Duragı ( Avcılardaki ekip ile saat 07:00'de orda bulusulacak cunku ) - Avcılar Sahilden K.cekmece tren istasyonu'na ) ...- K.cekmece'den Sirkeci'ye tren ile - Sirkeci'de diger arkadaslarla bulusma...Gerisi forumda ilgili baslık altında var zaten...

Donuste yine Sirkeci'den K.cekmece'ye tren ...K.cekmece'den sonrası icin hangi guzergahı kullanacagımız bize kalmıs artık...

Arkadaslar tayfanın son hali duyurulur cogalıyoruzzz:D
    1 ) Trinity72
    2 ) Sinarit ( Tanju )
    3 ) Arda
    4 ) Mehmet bey
    5 ) Seykem
    6 ) brksyhn
    7 ).......
    hadi gelmek isteyen herkes ismini yazsınn ...

10. cakmakmehmet

cakmakmehmet Kıdemli Üye

Seviye:
    beni silin ben gelemem..çok istiyorum ama vaktim dar

11. seykem

seykem Aktif Üye

Seviye:
    mehmet abi o beylıkduzunden baska biri sanırım siz degilsiniz ....isim benzerligi

trinity72 bunu beğendi.
  12. cakmakmehmet

cakmakmehmet Kıdemli Üye

Seviye:
    tamam anlaşıldı

13. kirazli

kirazli Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar sizlerle tanışıp gezilere bende iştirak etmek istiyorum biskletimi yeni aldım kask aldıktan sonra görüşürüz. Hepinize selamlar.

seykem bunu beğendi.
  14. brksyhn

brksyhn Aktif Üye

Seviye:
    selam

yeni başlık hayırlı olsun güzel bi şekilde gider umarım.

beni eklemişsin üstad saol ayrıntıyı seninle özel konuşuruz

yarın görüşmek üzere

seykem bunu beğendi.
  15. seykem

seykem Aktif Üye

Seviye:
    KİRAZ li seni aramızda gormekten cok mutlu olacagız biliyosun bu grubun carsamba gezileri var mesela yarın da fatıh ormanı projesine katılıcaz bulsma yerı hersey forumda yazılı istedigin gibi hangisine gelmek istersen cok seviniriz tabi ki kask , eldiven , gozluk senin icin cok onemli heberin olsun aramıza hos geldin .....

16. trinity72

Seviye:

En kısa zamanda sizi aramızda gormek isteriz...

Selamlar...

17. trinity72

Seviye:
    Mehmet Bey tekrar Merhaba,

Bahsettigim Mehmet bey siz deilsiniz...Aramıza cok yeni katılan Mehmet Angın bey...

Selamlar...Ikizleri opuyorum..:)

Arkadaslar ,

03.08.2008 Pazar gunu icin Bisikletliler Dernegi'nin duzenledigi Fatih Ormanı gezisine katılıyoruz...

Arkadaslar tayfanın son hali duyurulur cogalıyoruzzz
    1 ) Trinity72
    2 ) Sinarit ( Tanju )
    3 ) Arda
    4 ) Mehmet Angın
    5 ) Seykem
    6 ) brksyhn
    7 ) Selim Fairway
    8 ) Serkan
    9) .........

hadi gelmek isteyen herkes ismini yazsınn ...

cakmakmehmet bunu beğendi.
  18. seykem

seykem Aktif Üye

Seviye:
    Selam Arkadaslar Carsamba Gezİsİ Hakkin Da Kİ Goruslerİnİz Ve Guzargah Hakkinda Carsamba Gunu Neresİ Secİlİcek; Ben Derİm Kİ Avcilar :d......

19. brksyhn

brksyhn Aktif Üye

Seviye:
    way be neyi kaçırmışım ben ya :(

seykem bunu beğendi.
  20. seykem

seykem Aktif Üye

Seviye:
    yaa sorma brksyhn sen olsaydın ben bisikletten inmezdimm sen yoksun diye yokuslarda inmek zorunda kaldık bisikletten :D bu sefer senin engin bilginden yararlanamadık ama bi daha ki sefere bizi yetim bırakma sensiz olmuyoo :p

brksyhn bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.