Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

[B]Bursadaki bisikletçi arkadaşlara duyurulur....[B]

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında NUSRET ÇİMEN tarafından paylaşıldı.

1. NUSRET ÇİMEN

NUSRET ÇİMEN Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba adım NUSRET Ben bu bisiklet sevdasına daha yeni kapıldım.aklımda planlarım var fakat yanıma arkadaş arıyorum.Fakat bu planlar uzun vaadeli şubat'a kadar şubat 21 askerim!Neyse;
    1.Bursadan çıkıp bandırmaya uzun bi tur yapmak istriyorum 105 km orada bir gün küçük bi otelde kalıp gezip tozup ertesi gün tekrar bursaya dönmek istiyorum.
    2.Bursadan çanakkaleye otobüsle gidip feribotla
    karşıya geçmek devamında ise adadaki küçük köylerden birinde mesela alçıtepe köyünde 3-4 gün kalmak adadaki her taşın altını kaldırmak açıkçası dağ bayır her türlü gezmek istiyorum tabii yol arkadaşım veya arkadaşlarım ile
    3.Bursadan yine çıkıp çanakkale-lapsekiye gidip feribotla ilçe olan geliboluya geçmek istiyorum.Çanakkalenin o ilçesinde küçük küçük kasabalar var onların herhangi birinde konaklayıp oraları gezip görmek istiyorum mesela enez olabilir erikli olabilir haritamızı alıcaz en güzel koylar bizim olacak :)
    Malum sıcaklıklar düştü sezon kapandı kalma yerleri fazla cebimizi yakmayacağına eminim gitmeden araştırma yapılıp plan proje yapıp öyle gidecez.Fakat yanıma gelicek arkadaş veya arkadaşların zaman problemleri olmaması gerekiyor.Şunu da belirteyim kim gönlünden geçiriyosa bu geziye katılmak istiyorsa buyursun kapımız açık 3 kişi 5 kişi demiyorum herkes gelebilir ben daha çok memnun olurum.Gelecek olan arkadaşlar özelden mesaj atarlarsa sevinirim
    ilginizi bekliyorum teşekkür ederim:)

2. aliöğretmen

aliöğretmen Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba benim de buna benzer tur planlarım var. Görüşelim.

NUSRET ÇİMEN bunu beğendi.
  3. NUSRET ÇİMEN

NUSRET ÇİMEN Yeni Üye

Seviye:
  4. Volkan ULUÇ

Volkan ULUÇ Aktif Üye

Seviye:
    Güzel bir plan... Katılmak isterdim doğrusu... Lakin o kadar süre zaman ayıramayacak kadar yoğunum... Sizlere iyi pedallamalar. Yolunuz açık olsun...