Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Az daha Ölüyordum

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Ali Kemal AYDIN tarafından paylaşıldı.

1. Ali Kemal AYDIN

Ali Kemal AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    Bu olay 5 yıl önce yaşandı ama bu bölümden şimdi haberim oldu Ben köyde kuzenimin hediye ettiği bisikletle dolaşıyordum 9 yaşındaydım :) O zaman fındıkları Patoz denen bi alete veriyoduk Fınfığın kabuğunu ayıklayıp çuvala dolduran bi makine Traktörün arkasına bağlanıyor neyse yolda giderken yanımdan geçmeye başladı ve birden pantolonumun paçası zincirle dişlinin arasına sıkıştı ve traktörle makine arasına yan düştüm ve pedalı geri çekip paçamı çıkarmasaydım zaten traktörün gürültüsünden beni duymadı adam az daha benim ve bisikletin perti çıkacaktı
    Size tavsiyem mümkün olduğunca kısa pantolon&şort giyin ve Dişlinin yanına plastik koruma takın.

2. Sehzade43

Sehzade43 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Geçmiş olsun Ali. Dediğin gibi bende paçayı kaptırmamak için yani orta aktarıcıya kapılmamak için paçamı çorabımın içine sokarım. Biraz tuhaf görünse de hayat için takmıyorum :)

3. Ahmet Ayaz

Ahmet Ayaz Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    her zaman şort giymek mümkün olmuyor. o yüzden ya paça bandı kullanacağız ya da benim yaptığım gibi palyaçovari giyinip paçaları çorabın içine alacağız. :) güvenlik her şeyden önemli. geçmiş olsun.

4. Ali Kemal AYDIN

Ali Kemal AYDIN Yeni Üye

Seviye:
    Saolun arkadaşlar Yere düştüğümde boğazıma doğru bir sıcaklıkla birlikte hayatım önümden geçti:)