AYVAİNİ magarası gezimiz

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
selam forum dostları :
ayvaini magarası bursaya 45 km uzakta uluabat gölünün yanında ayva köyünde türkiyenin 3. büyük uzunluguyla ( 5 km) magara içinden gecen deresiyle görülmeye değer. ama biz girişini gördük ve içerisine girmeye açıkcası TIRSTIK :):):)

iyi seyirler...
(link)

eşsiz uluabat gölü manzarası
(link)
(link)
(link)

leylegi gördük desek yalan olmaz herhalde...
(link)

yeşillikler arasından iniş harika...
(link)
(link)

ayvaini magaramız
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
ufak bir şelale
(link)
hoşçakalın....

Scudo

bicycle16

Forum Demirbaşı
Tepki
332
ahmet şehir dışında olduğum için katılamadım inşallah bir dahaki geziye diyorum..yine çok süper bir gezi yapmışsınız tebrik ederim saygılar

• Beğen
Tepkiler: Ahmet ERTAN

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Nefis bir gezi olmuş, fotoğraflar için teşekkürler. Leyleği havada görmeniz gerekiyordu :D Olsun gene de gezmeye devam. Mağara da hakikaten tırsıtıcı. :)

• Beğen

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
ayvacılar sizi :D
ayaklarınıza sağlık güzel olmuş ama bi dahaki sefere bizde katılacaz size.bu sefer mağaranın içine de giricez;)

• Beğen

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
tskler guzel bir tur olmus

yakinda bir bursa cikartmasi planlarim mevcut bakalim hayirlisi

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Güzel yerler, paylaşım için teşekkür ederim, özellikle mağaraya ulaşırken gidilen yollar cok hosuma gitti.

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Yeşil Bursamız ve yeşiller içinde bir gezi. Mağara da dediğiniz gibi korkutucuymuş.:eek: Çok güzel bir gezi yapmışsınız.
Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen

inbox

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Scott
super bi gezi olmuş guzel gunleri böyle degerlendirmek lazım ayagınıza sağlık...

• Beğen

aykara30

Üye
Tepki
2
çok güzel bir gezi olmuş gemlik k.kumla tarafında gezi yaparsanız katılırım gerçi bisikleti yeni aldım. yardımcı olursanız tabi sizlerden öğrenecek çok şey olduğu kanatindeyim saygılar.

• Beğen

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
@aykara30

teşekkür ederim .tabiki o taraflarda geliriz.. gezilecek ,görmeye deger yerler varsa daha da kalabalık oluruz sende bizi katılabilirsin..

onsbike

Üye
Tepki
74
herkese merhabalar :)
ahmet abi ellerine kollarına sağlık fotolar çok güzel gerçekten güzel ve değişik bir tur oldu.ben hep mağranın girişine kadar bisikletle çıkacaz zannediyordum ama öyle olmadı.bisikletleri malesef aşağıda bırakmak zorunda kaldık çünkü mağaraya bisikletle çıkılacak bir yol yoktu. abartısız 200 metre tırmandıktan sonra merakla beklediğim mağarayı görmek nasip oldu.mağaranın girişi soguk ve ürperticiydi.kimbilir içerisi nasıldır. gerçekten tırstım.sanki içeriden bir mahlük çıkacakmış gibi zannettim hani filimlerde olur ya:D içeriye girmek isterdim fakat bazı yerleri botla geçmek gerekiyormuş onu şimdilik ertelemiş olduk. her şeye rağmen bütün zorluklara deydi. yukarıda tırmandığımız yerleri çekmiştim ama ahmet abi o fotoları koymayı unutmuş:( bu arada dağcılıkta yapmış olduk.:D bir daha ki turda ekip arkadaşlarımızı da görmek dileğimizle... ayaklarınız pedallarınızdan eksik olmasın

omerrrr

Aktif Üye
Tepki
116
Ayaklarınıza rahmet..
Fotoğraf makinanınızın markasını merak ettim de ??? Shot by...?

Ahmet ERTAN

Forum Bağımlısı
Tepki
692
Bisiklet
Scott
@omerrrr

teşşekkür ederim..sony p92 cyber-shot