Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aysu bisiklete burdan teşekkürler

Konu, 'Salcano' kısmında Samet06 tarafından paylaşıldı.

1. Samet06

Samet06 Üye

Seviye:
    Daha Önceki konularımda bahsetmiştim burda http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=101897
    burda http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=102750 salcanonun çoğu ankara servisiyle görüşmelerimde vardı sanırım o konu silinmiş mesajlarımdada yok bulamadıysam ben özür dilerim.Bütün bu süreçde salcanonun müşteriyi caydırma politikasını sürdürme esnasında aysu bisikletten salih bey hep yanımdaydı sürekli yardımcı oldu.İlk sorunumda hemen bırak bisikleti dedi ancak bi kaç sorun yüzünden 15gün sürdü bisikleti almak.(sorunlar salcanodan kaynaklı)Aldıkdan sonra 3-5 km lik bi sürüş sonrası yine aynı sorun:boese157::boese157::boese157: tekrar servise gittim servisde müşterilerin yanında bagırdım cagırdım yine salih bey ve babası (agresif tavırlarımdan dolayı özür dilerim) hiç birşey demeden sorun ne diye sordular yine agresif bi şekilde anlattıkdan sonra hemen salcanoyu aradı bi kaç dakika konusma sonucu sizde iletişime geçin tarzında şeyler söyledi.Bizde salcanoyla konustukdan sonra bi üst modelin jantını yolluyacaklarını söylediler.Hangi model diye ısrar ettigimde ise salcanoda konustugum hanımefendinin ng650 nin üst modelinin hangisinin oldugunu bilmedinigini anladım ısrarlla sordum 'ng650'nin üst modeli oldugunu söyledimya beyefendi'dedi para verdik üstüne bide fırça yedik arkadaş.Neyse sonunda bisikleti aldım bugün üst modelin jantını acıkcası gözlerimle gördüğüm kadarıyla eski jantımla karşılaştırdım farkının sadece mandallı sistem oldugunu gördüm.Daha doğru düzgün deneyemedim inş. bunda öyle bi sorun olmaz.Ankarada sorunsuz servis arayanlar Aysu Bisiklet'e gidebilirler.ANDİÇEN MAH. GÜZERGAH SOK. NO:50/A 0312 264 60 05ye başvurabilirsiniz.Salih bey gayet ilgili konusmalarıyla güven veren işinin ehli birisidir.Tavsiye ederim tecrübeyle sabittir.Salcanoyada ng650 ye taktıgı göbekleri bebek arabasına takmasını tavsiye ediyorum.:ci:Tekrar Teşekkür ederim Salih bey'e

Not:Göbekler sıyırırsa ben,forum ve forum ahalisi sorumlu degildir.!:):)

Dipnot:Salih beyin babası dükkandayken agresif tavırlar sergilemeyin kendisi iri yarı birisidir :10: