Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aynalı Barend

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Cihan ÜRÜT tarafından paylaşıldı.

1. Cihan ÜRÜT

Cihan ÜRÜT Kıdemli Üye

Seviye:
    Aşağıda resmini gördüğünüz topeak marka aynalı barendi kullananınız var mı acaba?
    Almayı düşünüyorum yorumlarınızı merak ediyorum?

2. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    kullanmadım fakat;

zamanla aynanın vidaları gevseme yaparsa kullanımı sıkıntı yaratabilir mi acaba diye düsünmekteyim.

bende daha ergonomik parmakların tam kavradıgı bir barend ve 1 kask/gözlük aynası almanız daha saglıklı olacaktır.

Cihan ÜRÜT bunu beğendi.
  3. ermanatasoy

ermanatasoy Forum Bağımlısı

Seviye:
    Sevgili Cihan merhaba.. açıkçası bana pek ergonomik gelmedi.. tutuş konusunda da görüş konusundada sıkıntı çekebilceğinizi düşünüyorum... onun yerine herhangi bir barend (konforlu,ergonomik) birde zefal markanın spy model aynasını kullanmanı tavsiye ederim.. bendede var bu spy modelinden eskiden barendde kullanıyodum şimdi maşaya bağladım..

not: Eray arkadaşımın dediği kask/gözlük aynası eğer Z eye modeli vb. modeller ise kullanmadım ama pek mantıklı bulmuyorum.. hem alışkanlık sıkıntırı oluşacağı kanaatindeyim.. hemde yerli yersiz ışık gelebilir gözüne.. birde kaskın çok titiz kullanılması gerektiğini düşünüyorum keza eve yorgun geldin kaskını yatağın üstüne attın.. gitti ayna :)

kazasız belasız pedallamalar dilerim..

ilker ve Cihan ÜRÜT bunu beğendi.