Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

aynakoldan ses geliyor!!!!!!

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında sefa bayrak tarafından paylaşıldı.

1. sefa bayrak

sefa bayrak Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar yaklaşık 1-2 haftadır aynakolumdan gacır gacır ses geliyor genelde o tip ses yağsız olduğundan dolayı gelir ama yeterince yağlı ve sağdece sağ tarafa basınca sesi yapıyor acaba göbekde mi bir şey var yardımcı olabilecek olan var mı

2. berkan1994

berkan1994 Kıdemli Üye

Seviye:
    pedaldan olma ihtimali yüksek tek pedalla önce birini sür sonra diğeri sür birinden gelip diğer taraftan gelmiyorsa pedaldandır ikisinden de geliyorsa göbektendir. :)

3. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    bende de aynı sorun vardı. göbektendir diye düşünüp göbeği değiştirdim ondan değilmiş halen devam ediyor. sonra farkettim ön vites artırıcının kafesine zincir değiyormuş hafiften ondan kesin dedim onun ayarını yaptım değen hiçbirşey yok artık:) sende bir onu kontrol et istersen. ama dediğin farklı yerden gibime geliyor

4. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aynı sorun bende de vardı. Ön vites attırıcı kafesine zincir temas ediyordu, 2 saniyede bir çıt çıt sesi duyuluyordu. Attırıcıyı az öne alıp vidasını sıkınca sorun kalmadı. Bir bisikletçiye götürüp 20 saniyede düzelttirebilirsiniz...

5. sefa bayrak

sefa bayrak Yeni Üye

Seviye:
    berkan sorun pedalda ise illa değiştirmem mi gerekiyor pedalları yoksa tamir metodu var mı?