Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aynakol

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında Raven_35 tarafından paylaşıldı.

1. Raven_35

Raven_35 Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba
    İyi satışlar dilerim.Sattığınız delta 9 lu 53-39 diş yol aynakolu ağırlığı hakkında bilgi verir misiniz??Bir de aynakolun vidalarını yollayacak mısınız??

Saygılarımla

2. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhaba vidalarini isterseniz yollari sorun degil normalde vidalar orta yatakla birlikte olur bazen aynakollarla da cikar hatirlatirsaniz vidalarini da koyariz icine

agirligi konusuna gelince http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,1411,DeltaBisiklet,1308

eger bu aynakolu soruyorsaniz kalmadi yenileri geldi onumuzdeki gunlerde ayrintili olarak siteye koyulacak

elimde de olmadigi icin tartamadim :(

3. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    iyi gunler ulas abi bende ayna kolumun agırlıgını ogrenmek istiyordum internette biraz bakındım fakat bulamadım :( ayna kolum FSA V-Drive budur agırlıgını biliyorsanız lutfen solyermisiniz

4. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Ama onların ağırlıkları farklıdır ilk sorulan yarış bisikleti için.. elimde olmadığından tartma fırsatım olmadı.. ama en kısa zamanda tartacağım

5. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    valla cok iyi olur ulas abi bu aggresive yi aldım cok memnunum fakat insanlarda hep daha iyisini almak istegi oldugu icin midir nedir hep daha iyi parcalarla esyalarını yenilemek istiyor...

halbuki ben kulagına mp3 u takıp trakyada sahil kenarındaki tepelerde gezen bir adamım ve bisikletciligi profosyonel olarak yapmayı dusunmuyorum

abi sence bisikletime xt veya xtr ayna kol takmak sacma mı olur ?

6. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Söyle söylim XT veya XTR takman senin için çok fazla bir şey değiştirmez. Ama ileride yarışlara girersen veya çok daha fazla performan yapar hale gelirsen bir nevi olsun seni biraz daha tatmin edecektir.

Şuanda öyle bir şey yapman bence sadece cebinden para gitmesine neden olacaktir.

Corratec Aggressiveye ben bir yil bindim ve hiç değiştirme gereği duymadim. Belki XT veya XTR takman 100-150 gr daha hafifletecektir ama o da sanmıyorum ki seni tatmin etsin..

Benim önerim kendini biraz daha tanı ve ona göre ihtiyaclarini sırala...

Corratec Agrressive Zaten yeterince iyi donanıma sahip. Aynakolunun FSA olması bir çok avantajıda yanında getirir. Yani bir XT veya XTR a göre çok daha sağlamdır.

byss

7. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    ulas abi onerilerin icin gercekten cok tessekurler

ilerde profosyonel olmayı dusunmuyorum :(

biraz birikmis param vardı babama bisiklet almayı dusunuyordum baktım daha benim bisikletimi kulanamıyor :) dedim bari bu parayla bir ayna kol alıyım da bisikletim daha iyi olsun fakat soyledigin gibi verim alamadıktan sonra xt veya xtr taktırmamın hic bir anlamı olmayacak ve ayrıca bana dayanıklı bir seyler lazım (paso dustugum bir yerlere carptıgım icin :( )

8. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    İnşallah en iyi sporculardan birisi olursun.. Elimden gelen bir şey varsa yardımcı olurum

kendine iyi bak

9. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    cok tessekurler ulas abi iyi gunler sizede

10. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    görüşürüz kendine iyi bak :)