Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aynakol yaprağında yamulma

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında r_scribble tarafından paylaşıldı.

1. r_scribble

r_scribble Aktif Üye

Seviye:
    Herkese merhaba.Küçük bir kaza geçirdim, daha doğrusu düştüm.Deore ayna kolun en büyük yaprağında iki diş yamuldu.Düzeltirken biri kırıldı, diğerini hallettim.Bisikleti ters çevirip zincir akışını kontrol ederken yaprağın yamulduğunu farkettim.Zincir o yapraktayken hafif 8 çiziyor.Bu şekilde bir kullanım sonucunda ne gibi sorunlar ile karşılaşabilirim ? Ayrıca bu büyük yaprağı tek olarak satın alabileceğim bir firma var mı ? Ve fiyatı ne kadardır ?

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Valla belki mengenede düzeltebilirsin sökünce... vites geçişlerinde sorun yaşayabilirsin... Onun dışında diğer modellerin bulunuyor ama deore yaprak bulunur mu bilmiyorum...

r_scribble bunu beğendi.
  3. r_scribble

r_scribble Aktif Üye

Seviye:
    Vites geçişleri bir problem yaratmıyor.Diğer modeller derken lx ve xt yi kastettin sanırım.Bunların online satışını yapan bir siteye rastlamadım.

Konuyu okuyan arkadaşlar bulundukları yerdeki mağazalardan öğrenirlerse minnettar kalırım.Edirnede böyle parçalara ulaşmak malesef mümkün değil :( Teşekkürler.

4. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    istanbul ve ankara harici edinmek zor gibi bence ben bursadayım burdada yok bu tür malzemeler