Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aynakol seçimi yardım

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında ApQ tarafından paylaşıldı.

1. ApQ

ApQ Aktif Üye

Seviye:
    elimde 22,32,42 dişlere sahip shimano tx-70 aynakol var. ben daha çok yoldan gittiğim için daha büyük dişlere sahip bir aynakola geçmeyi düşünüyorum 26,36,48 dişleri olan shimanonun bi kaç modeli var ancak bendeki diğer parçalarla hangisi daha iyi uyum sağlar tam karar veremedim arka attırıcım acera dolayısıyla zincir 'hg' bu özelliğe sahip bir aynakolu istanbulda nerdeki bisikletçiden bulabilirim? internette hiçbirinin sitesinde bulamadım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

2. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    acera IG bildiğim kadarıyla ve 26-36-48 seceneğinde de IG yok (bildiğim kadarıyla)

3. ApQ

ApQ Aktif Üye

Seviye:
    shimanonun kendi sitesinde acera için ikisinede uyumluluk göstermiş (hg ve ıg) bendeki zincir belki hg olmayabilir ancak aynakolla beraber onuda değiştirip hg zincir alabilirim acera attırıcı ile sorun yaşamaz diye düşünüyorum

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    En temiz cozum, hali hazirda kullandigin ayna kolun aynisinin 48 disli olani mevcut ve piyasada kolaylikla bulunabiliyor.

ApQ bunu beğendi.
  5. ApQ

ApQ Aktif Üye

Seviye:
    scott un sitesinde sub 30 modeli aynen benim istediğim komponentlere sahip sanırım ondaki aynakol alivionun modeli acaba fiyatı ne kadardır ve kolay bulabilirmiyim?
    modelin özellikleri için:http://scottusa.com/gb_en/product/196/675/sub_30

6. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    tx-70 in yaprakları bildigim kadarıyla sökülemiyor sökülseydi belki bi parça fadyası olurdu söktügün yapragın bir tanesini büyük dişlili yapraklardan takabilirdin ;) seridışı aynakollara bakmanı öneririm 44dişlide senin işini görür ;)