Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

aynakol önerisi

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Alkan Koç tarafından paylaşıldı.

1. Alkan Koç

Alkan Koç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    arkadaslar yeni aldıgım GEOTECH ASCENT SHIMANO ALIVIO DISC BRAKE DAĞ BİSİKLETte bulunan ALLOY model aynakol ile Shımano Alivo Fc m 430-- (22-32-44) Octalıng Monteli deiştirmeyi düşünüyorum. öncelikle şunu söleyim bu aynakol ile ilgili hiç bir sıkıntım yok sadece vites seti alivo aynakol da alivo olsun die düşünüyorum deiştirmeye degermi ve deiştirdigimde ne gibi avantajlar ve dez avantajlar olur birde en önemlisi bisiklet 0 oldugu için garanti dışı kalırmı. bide kimi aynakol 170 kimi 175 milim bunlar arasındaki fark nedir şimdiden yardımlarınız için cok tesekkür ederim .

2. ali tekintüre

ali tekintüre Kıdemli Üye

Seviye:
    Garanti için satıcı ve servise sor fakat bisikletin garanti dışı kalacacağı bence kesin.eğer sana uyarsa ayna kolu değiştir fakat takacağın modelin kadroya uygunluğunu ve mil boyu tespitini,aktarıcı uygunluğunu tesbit etmeden alma.yani senin istediğin model bisikletine ve komponentlerine uygun mu?170 ve 175 olayı çevirmede ve güç aktarmada sana avantaj sağlayabilir.kendine iyi bak.

Alkan Koç bunu beğendi.
  3. Alkan Koç

Alkan Koç Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    cok saolun yardımınız için vites seti komple alivio büyük ihtimal uygundur heralde ben bi üretici firmaylada görüşüp karar veriyim en iyisi garanti için

ali tekintüre bunu beğendi.
  4. Erol GÜLER

Erol GÜLER Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bu orta mil boyunu nasıl tespit ediyoruz? Kadroya uyup uymayacağını nasıl anlarız? Benim şuan toplattığım bisiklette böyle bir sorunla karşılaştım. Bisikletçi orta milin uzun ön dişli arka dişliyi karşılamıyor diyor. Mono blok aynakolu ile beraber olan bişey al dedi. Ne yapmam lazım?? Alacağım aynakolu sadece deneme yanılma yoluyla mı tespit ediyor bu bisikletçiler? Yardım ederseniz sevinirim...