Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aynakol Hakkında Soru

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Alp Kuterdem tarafından paylaşıldı.

1. Alp Kuterdem

Alp Kuterdem Forum Demirbaşı

Seviye:
    Yeni aldığım salcanonun aynakolunu beğenmiyorum. Hem ağır hemde kalitesiz duruyor.Bende bike & outdoor un web sitesinde uygun fiyata şu aynakolu gördüm.
    Marka : SHIMANO
    Model : ACERA Aynakol
    kdv dahil:25 dolar

şimdi bunu alırsam içindeki mil sanırım tam isminden emin değilim. Onun da değişmesi gerekir mi? Yoksa mevcut aynakolunu söküp direkt bunu takmam mümkün müdür? Aynakolların takma yerleri standart mıdır ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Sizin ayna kolunuzun marka modeli ve satın almak istediğiniz ayna kolun daha detaylı marka modeli gerekiyor.

Kare milli ise her iki ayna kol da, problem yok. Ancak Shimano'nun Octalink bağlantısı ise satın almak istediğiniz ayna kol büyük ihtimal göbeği de değiştirmeniz gerekebilir, çünkü görüntüsünden şu şekilde yorumlanan bir ayna kol bende kare milli gibi çağrışım uyandırdı :).

3. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
  4. Alp Kuterdem

Seviye:
  5. Alp Kuterdem

Seviye:

Anladım.Akşam bisikletin aynakolunun resimlerini de eklemeye çalışırım şu anda işyerindeyim.Bu arada bisiklet salcano impetus:) Baya bir değişiklik yaptım üzerinde karbon gidon ve gidon boğazı,yol lasitiği ,elcik.boynuz vs birde mnb nickli arkadaştan güzel bir ön maşa aldım o da bugün gelmiş kargoyla. Bakalım h.sonu bisiklet işleriyle meşgul olacağım daha hiç binemedim.
    2 gün önce bisikleti teslim aldıktan sonra üzerimde tk elbise ve elimde bisiklet banliyö treninde enteresan bakışlara maruz kaldım:D .Tk elbiselerle suadiyeden maltepeye pedal basmak da pek işime gelmedi açıkçası:D :rolleyes: