Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

aynakol dişlisi

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında bicycle16 tarafından paylaşıldı.

1. bicycle16

bicycle16 Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşımın 2007 model xt aynakolunun orta dişlisinde sorun var değişmesi gerekiyor..sormak iztediğim şey xtr orta dişlisi xt orta dişli yuvasına uyarmı.? bilgisi olan varsa yardım bekliyorum..saygılar

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hayır uymaz XTR dişlileri tamamen farklı bağlantı yapısına sahiptirler...
    Aynakolunuza sadece LX ve XT ninkiler uyumludur... Truvativinde uyması lazım birde CrankBrothers Cobalt SL yapraklar uyuyor ben kullanıyorum...

3. bicycle16

bicycle16 Forum Demirbaşı

Seviye:
    peki aynakolu komple değiştirmemek için ne yapmalıyım.? xt 2007 orta dişli 32mm uyumlu nereden temin ederim adres telefon satış yeri bilgileri verebilirmisiniz.?saygılar

yani 32mm xt aynakol dişlisi tek satılıyormu yada uyumlu olan herhangi bir dişli.?

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bisikletçilerin bir çoğunda 32T XT orta yaprağı bulabilirsiniz... Kaçkar bisikleti arayabilirsiniz bunun için...

Şahin Bulut, Elman TEMEL ve bicycle16 bunu beğendi.
  5. Elman TEMEL

Elman TEMEL Bisikletkolik

Seviye:
    erhan bey,sadece bi bilgi düzeltmesi 32 rakkamı diş sayısını ifade eder.yani o yaprak 32 mm değil 32 dişli olarak tabir edlir.uyumluluk açısından ise deore,lx,xt,truvativ'in tüm 4 vida bağlantılı ve 32 dişli yaprakları,çağrı'nın dediği gibi c.brothers,race face ve fsa gibi markaların ürettiği dişliler.

6. bts.elektronik

bts.elektronik Forum Bağımlısı

Seviye:
    erhan kardeş 2007 model xt aynakolun orta dişlisinde sorun var demişsin sorun nedir bi açıklarsan belkide değişmesi gerekmiyordur.çünki 2007 model bir xt aynakol dişlisini bukadar sürede aşınarak ömrünün bitmesi mümkün olmadığına göre(hiç durmadan kullanılmadıysa) başka bir sorun var bi öğrenirsek yardımcı olabiliriz.

7. Şahin Bulut

Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Seviye:
    erhan kardeşin sorunu ne bilemem ama benim de aynı sorunum var sorun şu.oktalink bağlantılı eski tip xt aynakolun ikinci yaprağında ki dişlerden biri kırık.sorum şu aynakol eski model olduğundan 2007 veya 2008 xt yaprağı bu ayna kola uyar mı?ürünün kodu...fc-m 751

bilgilendirirseniz çok sevinirim
    saygılar selamlar