Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aynakol-Bianchi Star içerir-

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Hasan D. tarafından paylaşıldı.

1. Hasan D.

Hasan D. Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Evet beyler iyi forumlar dilerim herkese. Diğer hesabıma çok denememe rağmen ulaşamadım. Uzun süredir girmiyordum belki silinmiş olabilir. Neyse zaten oyle kendi çapımda takılan 3 yıl önce falan da yanlış bi kararla bianchi almış birisiyim. Ben geçen yaz aynakolu dağıttım gibi bi şey oldu. Köpek koştururken abandım pedala sonra pedal gevşemeye başladı ben de atladım bisikletten bisikleti köpeğe doğru savurdum uzaklaştırmak için. Çabalarım gayet başarılı oldu :p Neyse sonra az biraz idare ettim ama şimdi bunu yaptırmam gerek babam kullanıcak bu yaz ben de kendi imkanlarımla çalışarak bisikletimi almaya bakıyorum. Ürün göründüğü gibidir. Sizce neler yapilabilir? Kendim yapamam büyük ihtimal ama tamirci çok masraf çıkarır mı? Shimano olması lazım aynakolun. Bi fikir falan verirseniz sevinirim :rolleyes: http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/06/21/477178_262937863853027_94119685_o.jpg
    Arkada yatan bi tane daha bianchi star var onun da disk freni yağlı bi de vites kolları kırık. Vites kollarını aldım ama sizce diski nasıl temizleyebilirim :confused:

2. fatal

fatal Üye

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Aynakolu dağıttım derken göbek dağılmış olmasın aynakol yerinde duruyor.Para çıkarıp çıkarmaması size kalmış karemil göbek 12tl'den başlar.Disk freni 1-bulaşık deterjanıyla yıkarsın ucuzu 2-balata spreyi sıkarsın pahalı yöntemi.