Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ayna kolda yokuşta çatırtı var ve serviste problem oldu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında baha45 tarafından paylaşıldı.

1. baha45

baha45 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar ikinci el Ghost se 1175 satın aldım. Daha ilk bakımına girmemiş bile adam o derece kullanmamış. Aldığım şahıs faturayı bulamadı, servis kuponu yok sadece garanti belgesi adına kaşelenmiş şekilde verdi. Kullanmadığı için servise gitmemiş bugün atladım servise gittim Sol ayna kol yada pedal emin değilim biraz yükleneyim hele ki yokuşta çatır Çatır ötüyor ve ön artırıcı 3. Vitese geçerken zor geçiyor. Servis kupon olmadığı için bakımın yapılmış olduğunu iddia etti. Bilgisayarda işlenmemiş üstelik garanti belgesinde de servise girdiğine dair doldurulması gereken alan Boş. Şahıs benden 15 tl sadece göbek temizliği için ücret istedi buna vites dahil değil. Kendimde kurcalamak istemedim ama sizce durum nedir servisle problem nasıl çözülür? Yer Manisa Merkez aldığım kişiyle irtibata geçtim o gitmiş saat vermişler bırakması için o da gitmemiş eve kuponu bakacak ama bulacağını hiç zannetmiyorum adam parasını aldı sonuçta. Faturayı tekrar çıkartabileceklerini söylediler sadece iş

2. Murat Bolel

Murat Bolel Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    yeni alınan bisikletlerde pedaldan gelen bu çıt çıt sesine çok sık rastlanıyor.çözümü de çok basit pedalı söküp gresledikten sonra sıkıca tekrar takmak. :)

3. baha45

baha45 Yeni Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ediyorum peki servisle ilgili bu sorunu nasıl çözebilirim?

4. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Bende yeni aldığımda pedala abandığım zaman çıt çıt ses geliyordu, pedalı sökmeye bile gerek yok, mahalle arasındaki bisikletçiler 2-3 tl ye yağlar ve sorun gider :)

5. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    mahalle arası bisikletçilere lastiğimi şişirmeye bile gitmem:) adam 35 senelik bisikletçi. bnm küçüklük zamanımda pinokyolar bmxler vardı onlar üzerinde usta olmuş. şimdi bu bisikleti görüyor garip garip bakıyor:S onun için yine profesyonel bisiklet tamirinden anlayan birilerine gösterilmesi gerelk

6. ömer faruk erdoğan

ömer faruk erdoğan Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    manisa merkezde neredeki bayii bu yol üzerindeki bianchi ghost satan yer mi, 1 senedir falan açık?