Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Ayna kol-Shimano R565 50/34. 175mm, Ultegra 6700 ön ve arka aktarıcı, Tiagra 4600 12-30 ruble

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında MuratHan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Parçalar ultegra ön aktarıcı hariç hepsi hiç kullanılmadan yeni alınan 2014 scott speedster S10 bisikletten çıkartılmıştır. Kargoları bana aittir.

AYNA KOL. Shimano FC - R565 50/34 175mm................................................. 195 TL

ARKA VİTES. Shimano Ultegra RD-6700-SS 20 Speed............................135 TL

ÖN AKTARICI: Shimano Ultegra FD-6700 Kelepçe çapı: 34.9mm...............90 TL

RUBLE. Shimano Tiagra CS-4600 12-30 T..............................................55 TL

İlan lütfen kapatılsın, forumu ürün satmak amaçlı kullanan biri değilim, 7 yıl içerisinde sanırım toplam 20 ilan açmışımdır, hepsi de almış olup kullanmadığım ya da uymayan giysi ya da parçalardı. Çoğu almış olduğum fiyatların çok altında elden çıkartma amaçlı açılmış ilanlardı. Buna rağmen bu ilanın yönetici onayından geçmesi için garip bir diyalog içerisinde buldum kendimi ve canım fena halde sıkıldı. Bu yüzden bundan böyle forumda satış için ilan vermeme kararı aldım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.