Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ayın üyesi

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında bisiklet_tutkunu tarafından paylaşıldı.

1. bisiklet_tutkunu

bisiklet_tutkunu Kıdemli Üye

Seviye:
    Benim bir önerim olacak sadece bir öneri ister uygulanır ister uygulanmaz.
    Üyeler arasında 1 aylık açtığı konulara verdiği cevaplara .... göre ayın üyesi seçsek bence zevkli bir uygulama olur.

Tabi bu uygulama için karşılıklı saygı ve hoşgörü olması lazım bence bisikletforum da bunlar mevcut saygılar...:in:

jamssea ve selcuktnt bunu beğendi.
  2. selcuktnt

selcuktnt Forum Bağımlısı

Seviye:
    0olabilir fekat bana göre daha geyik olmalı en karzma en şeker en bayan gibi :)

bisiklet_tutkunu ve rainn bunu beğendi.
  3. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Forumun daha da suyunun çıkmasına gerek yok. Burası bisikletforum; yonja değil.

4. nyx

nyx Kıdemli Üye

Seviye:
    selim haklı..
    eskiden puan wardı,şimdi teşekkür..
    bunlar bile gereksizken iyice olayın suyunu çıkarıp bi de rekabet yratmaya hiç gerek yok..

5. PhysX

PhysX Aktif Üye

Seviye:
    Bu forumda rekabet yaratır ve insanlar üye ben olmalıyım diye gereksiz gerksiz birşeyler paylaşırlar..

benim fikrim hayır :)

6. S. Burak Cebeci

S. Burak Cebeci Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selim ve nyx haklı burası bisiklet forum bu tür şeyleri abartmaya gerek yok sohbet muhabbetin suyu çıkarrr

BuRroM ve Baki Berk Kayalar bunu beğendi.
  7. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Yılbaşına doğru da kura çekelim herkes birbirine hediye alsın. Belki kıl olduğunuz insandan hediye alınca mutlu olursunuz filan. Bakın ne yaratıcı bir insanım. :) Bir de hediyelerde standart olması için fiyatında alt üst limitler belirtiriz; kapitalizme de katkımız olur. :) :) :) Ne eğlendim ne eğlendim...

BuRroM, Baki Berk Kayalar ve nyx bunu beğendi.
  8. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Altın günü olsun diyecem de o da modernize edildi artık. Dolar günü yapıyorlar. He feminen olur derseniz gidin kahvede oyun oynayın. Ben zeytinyağlı dolma, su böreği ve bilimum tatlılarla olmayı tercih ederim. Sonra fotoğrafımızı da çekeriz geniş açılı; koyarız fotoğraflarımızı ev içi organizasyonlar bölümüne. :):)

Mustafa ÖZ bunu beğendi.
  9. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    bu sadece bir öneriydi, daha geyik öneriler sunarak dalga geçmenin bir manası olduğunu sanmıyorum.
    ayrıca insanların ayın üyesi seçilebilmek için gerekli gereksiz her türlü mesajı atacağı belli olan bir gerçek. böyle bir şey forum sağlığı açısından pek iyi olmaz.

10. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Diğer önerilere daha geyik dediğine göre, ilk önerinin de geyik olduğunu kabul ediyor olmalısın. Kimi insan vardır tiye alarak tavır koyar; kimi insan vardır suratını asar despotluk sergiler; kimi insan vardır benim gibi yerine göre doğru bulduğunu yapar. ;) :)

Mustafa ÖZ bunu beğendi.
  11. Spec

Spec Forum Demirbaşı

Seviye:
    Puan sisteminin bile suyu çıkmıştı. Güncel haberler kısmına gereksiz gereksiz haberleri yazıyorlardı , artık bazı kişiler puan almak için ne yapacağını şaşırmıştı yani sistem amacından sapmıştı. Ben bu yüzden puan sisteminin kalktığına sevindim.
    Burası zaten bir tür bilgi paylaşma , yardımlaşma platformu herkes içinden geldiğince diğerlerine yardım eder bilgilerini paylaşır. Bunları yaparken kimsenin puan kazanmak , ayın üyesi seçilmek gibi bir amacı olmamalı.

İdris ACA, Mustafa ÖZ, mcyc ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  12. Sercan

Sercan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ara sıra ''sırf sıkıntıdan patladığım için'' ben de açılan konulara cevap veriyor olsam da, ''Forum Cafe'' bölümünü çok gereksiz buluyorum. O kadar boş, o kadar gereksiz konular açılıyor ki, bir süre sonra forumu gezerken o kısma girmeden kapatıyorum sayfayı. Ne olur; ''bisiklet'' ile ilgili bir forumu, amacına uygun olarak kullanalım, bu tip ''geyik'' içerikli şeylere -çok fazla- yer vermeyelim. Geyik yapılabilecek bir çok forum varken burada saçma sapan, kimsenin bir işine yaramayan konular açılması komik oluyor biraz.

13. hulyaars

hulyaars Forum Demirbaşı

Seviye:
    teşekkürlerin çetelesinin tutulduğu bir forumda ayın üyesi kan çıkar mazallah, eğlenmeyi bilmedikçe eğlenmenin ne anlamı var ki ?...

KAMİKAZE, Sercan ve nyx bunu beğendi.
  14. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Benden Ok. FAzla ciddiyete gerek yok arada bu tarz şeyler olsun ..

klavyeci bunu beğendi.