aydinmotobike.com u nasıl bilirsiniz :)

Buse Evren

Üye
Tepki
27
Bisiklet almam lazım önceden 2011 model sedonam vardı ama satmak zorunda kalmıştım...Sizce güvenilir mi ? ve ya daha önceden bu siteden alışveriş yapan var mı ? 1 sıkıntı olur mu...Tekrar sedona düşünüyorum doruk ve seda bisiklette kalmamış :boese157:

Scudo

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.434
Bisiklet
Ghost
aralık ayında bisikletim çalınınca bir süre bulunabileceği ümidi ile bisiklet almayı ertelemiş fakat bisikletsizlik tahammül edilmez hale gelince internette yol bisikletlerini araştırmaya başlamış ve böylece aydın motobike sitesinden carraro dambiez sl 18 yol makinasını almıştım bisikletten memnunum ve en uygun fiyat aydınmotobike.com da idi ..mağazaları bursa da ve yaklaşımları gayet insani

Xoqo

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Bisiklet
Diğer
Aydın bisikletin kapıda ödeme seçeneği var ileriki günlerde aktif olacaktır(mış). Bugun biraz bilgi aldım güvenilir bir yere benziyor ve fiyatları çok uygun.

Buse Evren

Üye
Tepki
27
Çok teşekkür ederim cevaplarınız için beni mutlu ettiniz :) 1 haftadır daha çok internet sitesi araştırıyorum fakat istediğim model sanırım 1 tek burada var ve daha ucuz fiyata :) Hayırlısı diyelim 1-2 gün içerisinde siparişi vericem :)

• Beğen
Tepkiler: Xoqo

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Aydın Moto Bike benim yakın olarak tanıdıgım bir yerdir. İsmail amca falan... Güvenilir ve uygundur. :)

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Doğukan açıklamayı yapmış ama içiniz rahat etmesi için söyliyeyim Bursanın en güvenilir ve en iyi bisikletcisidir.

Buse Evren

Üye
Tepki
27
Yorumlar süper :) ve ikna oldum sayılır zaten güveniyordum fakat sizin de desteğinizi almak istedim sonradan pişman olmak istemem.1-2 gün içinde siparişi verebilirim para denklemeye çalışıyorum :(

• Beğen
Tepkiler: tunahan beyhan

Sabri Atalay

Daimi Üye
Tepki
245
Bisiklet
Trek
Merhaba,
1 ay önce bir arkadaşıma Sedona aldık.Cuma saat 15.00 da parayı gönderdim Cumartesi sabah 10.00 da bisiklet kapıya geldi.Nakite ayrıca %10 indirimde yapıyorlar.Şu an Türkiye de en uygun fiyatla bisiklet satan mağaza.Bisiklet almayı düşünüyorsan ve öneri istiyorsan aydın bisiklette Whistle'nin Yuma man'i var.Hiç düşünme al derim.Bisiklet üstünde bulunan donanımlar ile bedava sayılır.Bu bisiklet bütçemi aşar dersen de KTM Life boy var. Kaçımayın alın.

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
Bisiklet satışı çok uygun fakat parça satışı olarak en pahalı yerlerden biri diyebilirim :) Bu arada şimdiden hayırlı olsun Kadro boyunu çok iyi ayarlayın sonradan sıkıntı çıkarmasın..