Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

aydinmotobike.com u nasıl bilirsiniz :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Buse Evren tarafından paylaşıldı.

1. Buse Evren

Buse Evren Üye

Seviye:
    Bisiklet almam lazım önceden 2011 model sedonam vardı ama satmak zorunda kalmıştım...Sizce güvenilir mi ? ve ya daha önceden bu siteden alışveriş yapan var mı ? 1 sıkıntı olur mu...Tekrar sedona düşünüyorum doruk ve seda bisiklette kalmamış :boese157:

2. emir yakup bulut

emir yakup bulut Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    aralık ayında bisikletim çalınınca bir süre bulunabileceği ümidi ile bisiklet almayı ertelemiş fakat bisikletsizlik tahammül edilmez hale gelince internette yol bisikletlerini araştırmaya başlamış ve böylece aydın motobike sitesinden carraro dambiez sl 18 yol makinasını almıştım bisikletten memnunum ve en uygun fiyat aydınmotobike.com da idi ..mağazaları bursa da ve yaklaşımları gayet insani

3. ihsan onur şener

ihsan onur şener Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Aydın bisikletin kapıda ödeme seçeneği var ileriki günlerde aktif olacaktır(mış). Bugun biraz bilgi aldım güvenilir bir yere benziyor ve fiyatları çok uygun.

4. Buse Evren

Buse Evren Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim cevaplarınız için beni mutlu ettiniz :) 1 haftadır daha çok internet sitesi araştırıyorum fakat istediğim model sanırım 1 tek burada var ve daha ucuz fiyata :) Hayırlısı diyelim 1-2 gün içerisinde siparişi vericem :)

ihsan onur şener bunu beğendi.
  5. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Aydın Moto Bike benim yakın olarak tanıdıgım bir yerdir. İsmail amca falan... Güvenilir ve uygundur. :)

6. tunahan beyhan

tunahan beyhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Doğukan açıklamayı yapmış ama içiniz rahat etmesi için söyliyeyim Bursanın en güvenilir ve en iyi bisikletcisidir.

7. Buse Evren

Buse Evren Üye

Seviye:
    Yorumlar süper :) ve ikna oldum sayılır zaten güveniyordum fakat sizin de desteğinizi almak istedim sonradan pişman olmak istemem.1-2 gün içinde siparişi verebilirim para denklemeye çalışıyorum :(

tunahan beyhan bunu beğendi.
  8. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba,
    1 ay önce bir arkadaşıma Sedona aldık.Cuma saat 15.00 da parayı gönderdim Cumartesi sabah 10.00 da bisiklet kapıya geldi.Nakite ayrıca %10 indirimde yapıyorlar.Şu an Türkiye de en uygun fiyatla bisiklet satan mağaza.Bisiklet almayı düşünüyorsan ve öneri istiyorsan aydın bisiklette Whistle'nin Yuma man'i var.Hiç düşünme al derim.Bisiklet üstünde bulunan donanımlar ile bedava sayılır.Bu bisiklet bütçemi aşar dersen de KTM Life boy var. Kaçımayın alın.

9. tunahan beyhan

tunahan beyhan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bisiklet satışı çok uygun fakat parça satışı olarak en pahalı yerlerden biri diyebilirim :) Bu arada şimdiden hayırlı olsun Kadro boyunu çok iyi ayarlayın sonradan sıkıntı çıkarmasın..