Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aydınlılar, Nazilliler, Gençlik haftasında organizasyonumuz var.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Yusuf Z. Şipal tarafından paylaşıldı.

 1. Yusuf Z. Şipal

  Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

  Kayıt:
  14 Nisan 2010
  Mesajlar:
  1.811
  Beğeniler:
  1.394
  Şehir:
  Aydın, İzmir
  Bisiklet:
  Cannondale
  Seviye:
  Değerli arkadaşlar, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Ulusal Bayramımız kapsamında bir organizasyonu buradan duyurmak istiyorum. İlgilenen, katılma imkanı olan her bisikletsever davetlidir.
  Organizasyon Yeri:
  Aydın İli Yenipazar İlçesidir. Yenipazar, Aydın il merkezine 40 km, Nazilli İlçe merkezine ise 21 km mesafede bir ilçedir. Cittaslow ünvanına da sahip bu ilçede bisiklet kullanımı oldukça yoğundur. Hemen her sene farkındalık turları düzenlenmektedir. İlçeye, şehirlerarası yoldan ulaşılabileceği gibi, alternatif olarak köy- kasaba yolu da vardır. Bu güzergah üzerinde, Alhan, Çulhan gibi yerleşim birimleri bulunur. Burayı kullanmak isteyen Aydın yönünden katılımcıların, Köşk ilçesinden girmesi gerekmektedir. Organizasyon, ilçeye yakın olan Aşağı Dip gölüne kısa bir tur şeklinde planlanmıştır. Emniyet ve Jandarma, güzergah (Dip Gölü turu için) üzerinde gereken tedbiri alacaktır. Tur sonunda belediyenin ikramları olacaktır.
  Organizasyon Tarihi:
  Organizasyon 15 Mayıs 2016 Pazar günü saat 11:00 da gerçekleştirilecektir. İlçe merkezindeki Turgut Özal parkından topluca çıkış yapılacaktır.
  NOT: İlçe, özellikle pidesi ile meşhurdur. Tura katılan arkadaşlar, Dip Gölü ziyareti sonrasında pidelerini afiyetle yiyebilir ve Yörük Ali Efe müzesini gezebilirler. Ben de organizasyon günü orada katlanır mavi bisikletimle bulunacağım. Tanışalım, turu beraberce yapalım. Bisiklete değer veren bu şehirde güzel bir gün geçirelim. Sorusu olan buradan veya 506 604 3663 şahsi telefonumdan ulaşabilir.

  Organizasyon gününe kadar biraz sıkça güncelleyeceğim, günceldir.

  Günceldir

  Günceldir.

  Günceldir.
   
  Bahri Kaplan, ACAKIR, muhyt ve 3 kişi daha bunu beğendi.