Aydın'da 7 den 77 ye Bisiklet Halk Gezisi

adm coach

Daimi Üye
Tepki
537
19.04.2009 tarihinde Aydın ilinde Bisiklet il temsilciliği ve Gençlik spor il müdürlüğü tarafından organize edilen,bazı firmalar tarafından'da desteklenerek,Bisiklet sporunun gelişimine katkıda bulunmak amacı ile, 7 den 77 ye bisiklet halk gezisi düzenlenecektir.Gezinin başlangıç saati ve yeri:saat 10:00, Kemer meydanıdır.çeşitli ödüllerin ve hediyelerin dağıtılacağı bu güzel etkinliğe tüm Halkımız davetlidir.İrtibat için,Bisiklet il Temsilcisi: bayramkursunel@hotmail

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Çok güzel bir etkinlik. İnşallah benzerlerini Ankara'da da görürürüz..

• Beğen
Tepkiler: OR700 ve adm coach

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Ne güzel bir etkinlik. 24 Mayısda da da Antalya da böyle bir etkinlik olucakmış. Herkesin katılması lazım :) Bisikleti sevdirmek için..

• Beğen
Tepkiler: OR700
Tepki
51
Heryerden yardım bekliyor ve destek istiyoruz.Sizlerde katılın seviniriz...

lukunku86

Aktif Üye
Tepki
47
Hayalimiz, bu tür etkinlikleri Trabzonda' da görebilmek...Üniversite bünyesinde klübümüz var zaten bilenler bilir, KTÜBİS :):)
Bu işi organize edebilecek istekli arkadaşlara sahibiz :) inş en yakın zamanda sizlerde paylaşabileceğimiz etkinlikler de düzenleyebiliriz, ki buna yönelik planlar var ;)
saygılar...

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@ADMCOACH

Türkiyemizin her tarafında bu tür etkinliklerin yapılması çok güzel. Geçen hafta Edirne'de yaptığımız benzer etkinlik bizleri gelecek için çok umutlandırdı. Umarım siz de aynı güzellikleri yaşarsınız Aydın'da. Başarılar...

bikermiker

Aktif Üye
Tepki
238
bir aydınlı olarak bu etkinliğe katılmayı çok isterdim. ama yazları aydında oluyorum ve sürekli bisiklete biniyorum. yazın da bu tür organizasyonlar olursa seve seve katılırım.
öylesine not: bu arada bu başlığı tıklarken okunma sayısı 77 cevap sayısı 7 idi. :):):)

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
@ADMCOACH

ah ah öğrenciliğimi ve askerliğimi izmirde yaptım 5 senemi verdim izmire şimdi orda olmak vardı sizlere eşlik etmek vardı çok güzel bir gezi ve etkinlik olacağına eminim izmirde bulunan bisiklet klüp'lerininde desteğinin tam olacağına eminim,katılacak arkadaşların şimdiden pedalına kuvvet!sağlıcakla kalın!