Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aydın-Söke-Didim-Bodrum-Ören-Fethiye

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında S.Koca tarafından paylaşıldı.

1. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Arkadaşlar herkese merhabalar, aksilik olmazsa yarın sabah Aydın'dan bu rotayı izlemeye başlayacağım. Aydın-Ören arası konaklama, gezme-görme, yeme-içme vs. her türlü bilginizin faydama olacağını düşünerek bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. 5 gece ve 6 günüm var bu süre içinde İnlice'ye ulaşmam lazım buna göre önerilerinizi de beklerim tekrardan teşekkürler.

2. Erhan 67

Erhan 67 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yolun açık olsun arkadaşım allah pedalına kuvvet versin güzergah hakkında bilgim yok sadece iyi dileklerimi iletip moral vermek istedim :harika:

3. ziyainal

ziyainal Forum Demirbaşı

Adı:
    Ziya
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    mesaj yazıp heycanlandırıyorum ama benimde o güzergaht ile ilgili bilgim yok ama pedalına kuvvet tekerin düz bassın kazasız belasız inşallah

4. ilker

ilker Forum Bağımlısı

Adı:
    İlker
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Söke Didim arasında Balat'tan geçen eski yol var. Ana yoldan gideceğinize oradan geçmenizi tavsiye ederim. Hem sakin hem de tarihi yerler var. Maps'de Güllübahçe yolu diye geçiyor. Ya da en kötü ihtimalle Akkköy'den Miletos'a 6-7 km gidersiniz. Didim'e 10km kala çadır kurabileceğiniz Orman kampı var. Didim'den sonra Akbük 15-20km buradan aynı zamanda Bodrum yoluna bağlanabilirsiniz. Bu yolda da Bafa'ya gelince sola Kapıkırı köyü denen yere bir 10km sapıp Bafa Gölünü yakından görebilirsiniz, ilginç bir doğası var.

S.Koca ve Hasan Saylık bunu beğendi.
  5. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    @ziyainal
    @Erhan 67 Teşekkürler iyi dilekleriniz için şu an Didim'e 17 km kaldı. Çadır falan kuran olmadı mı acep yakınlarda? diyecektim ama göndermemişim.
    @ilker priene ve miletosa uğradım. B. Menderes deltasının yolundan geldim ama düz olmasına rağmen çok yordu. Didim orman kampını görünce dayanamayıp daldım içeri. Yarın Bodrum'a ulaşabilir miyim acaba? Bugün 109 km yapmışım.

6. ilker

ilker Forum Bağımlısı

Adı:
    İlker
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ooo siz zaten dediğim yerleri geçmişsiniz. Bodrum Didim arası da en az o kadar sürer ama siz akşama Bodrum'da olmak istiyorsanız Bafa Kapıkırı'ya uğrayıp vakit kaybetmeyin. İyi yolculuklar.
    Yine Didim'den Akbük yoluna girip Akbük'e gelmeden Bodrum yoluna sapmalısınız o zaman.

7. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    @ilker Akbük'e uğramasam kaybım olur mu peki? Görsel açıdan...

8. ilker

ilker Forum Bağımlısı

Adı:
    İlker
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Yoo kaybınız olmaz bence .... Bodrum yoluna bağlanmak için geldiğiniz yolu geri döneceğinize Didim Belediye binasının oradan Akbük yoluna sapacaksınız. O yolda da Akbük'e girmeyip Bodrum istikametine devam edeceksiniz.

Yani bu şekilde

Screenshot_2015-07-16-22-35-56 (1).png

S.Koca bunu beğendi.
  9. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Teşekkürler Altınkuma da uğrayacağım artık bugün Bodrum zor üstüne bir de yorgunluk ve geç kalkma eklenince. Kalacak yer var mıdır acep Akbük Bodrum arasında

10. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    image.jpg Aydın-Söke arasını çok kolay geçtim. Söke'de gezinip sırasıyla Priene-Büyük Menderes Deltası ve Miletos üzerinden Didim orman kampına geldim. Priene sonrası yorucu oldu epey 109 km yapmışım ama 80 üzeri fazla yük bindiriyor ve ertesi güne taşıyor.

Şimdilik bir kaç fotoğraf yazıyı dönünce artık.

image.jpg
    image.jpg

image.jpg
    image.jpg
    image.jpg

image.jpg

Zafer KAPLAN ve ogeday13 bunu beğendi.
  11. caner adsız

caner adsız Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Hocam merhaba 11 ağustos itibari ile hala didim orman kampındayım istanbuldan geliyorum 2 gündür burdayım. 12 ağustosta bodruma pedallayacağım dilerseniz birlikte bodruma pedallayabiliriz

12. S.Koca

S.Koca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    @caner adsız Yolda buluşalım olur mu? Numaranı özel mesajla gönder istersen. Ben Akbük'teyim.

Bu da 2. Gün kapanışı
    image.jpg