Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aydın Merkez - Didim Rota

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Osman Taşlıca tarafından paylaşıldı.

1. Osman Taşlıca

Osman Taşlıca Üye

Seviye:
    Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Aydın Merkez - Didim arası rota arıyorum. İnternette araştırdım ama bulamadım tarif edebilecek yada rotayı görebileceğim bi site bilen varsa paylaşırsa çok memnun olurum. SAğlıklı pedaller

2. Serkan.Sezer

Serkan.Sezer Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Nasıl bir rota arıyorsun?

3. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok fazla seçeneğin yok, otobana girmen mümkün olmadığına göre Ortaklar a kadar gidip oradan çevre yolu bağlantısı ile (magnesia kazılarının olduğu yön) Sazlıköy üzerinden Kuşadası- Didim sapağına ve oradan da Didim yönüne en sağlıklı yol gibi görünüyor. Sonrası zaten dümdüz ancak karşıdan çok rüzgar almayacağın bir günü tercih etsen daha iyi olur sanırım. Bunun için deniz durumunu gösteren sitelerden ve özellikle poseidon weather dan bilgi alabilirsin.
    BUnun haricinde özellikle MTB için uygun parkur tarzı kestirme bir yol- rota bilemiyorum. Şimdiden sağlıklı pedallar.

4. Osman Taşlıca

Osman Taşlıca Üye

Seviye:
    Teşekkürler :) maps üzerinden gidebileceğim güzergahı gösterebilecek var mı ben araştırdım ama bulamadım otoban tarifi var hep