Aydın Germencik 45 Km !!!

AYDIN09

Üye
Tepki
6
Merhaba Sevgili Ağabey Ve Kardeşlerim Forumu Uzun Zamandır Takip Ediyorum Ve Sizin Sayenizde Bisikletime Olan İlgim Gün Geçtikçe Artmaya Başladı Bu Hafta Sonu Yaptıgımız Ufak Gezinin Fotoları İle Sizlere Sunuyorum.....

Sevgili Forum Arkadaşlarım Kurullar Gerektiğince Uymaya Çalıştık Ancak Kask Vb Araç Gereçler Yok Denilecek Kadar Azdı Tüm Arkadaşları Uyararak Kısa Zamanda Temin Etmelerini Söyliyeceğim Şüpeniz Olmasın

Saygılarımla

Aydın Merkezden Çıkıp İlk Durağımız Olan İncirliovaya Varıyoruz Tam 10 Km Km ile ölçtük Ve İncirlovaya giriyoruz Sevgili Arkadaşlarımdan Halil,Volkan Ve Joşjoş Arkadaşlarım Poz Vermişler....
http://img164.imageshack.us/img164/2048/dsc00016ww0tf1.jpg
İncirliovada Biraz Gezdikten Ve yemek Yedikten Sonra Yolumuza Devam Ediyoruz incirliovayı Çıkar Germenciğe 10 Km Levhasını Görüyoruz Moralimiz Biraz Bozulur Gibi olsada Ben Arkadaşlarımı Güzel Espirilerimle Canlandırıyorum:)..
http://img164.imageshack.us/img164/3535/dsc00021ou4ax5.jpg

Ve Sevgili Arkadaşlarım Mutlu Son Germenciğe ulaşıyoruz Yorucuda Olsa Topu Topu 45 Km Bizim Gibi Amatör Bisikletçiler için Güzel Birşey Her hafto Sonu MEsafeyi Uzatıyoruz....

http://img164.imageshack.us/img164/8214/dsc00027zq7jf8.jpg

Topluca Germenciğe Giriyoruz Ve İlk Görüğümüz Marketi Talan Ediyoruz Sanıyorum Market Sabahtan Buyana Hiç Bu Kadar Satış Yapmamıştır :)

Ve Arkadaşlarım Ben SERHAT TOKER Geziyi Düzenleyen

Rüzgardan Olsa Gerek Saç Baş Dağılmış :) Hoş Görün Artık Bayan Arkadaşlar :p Şaka Şaka
http://img164.imageshack.us/img164/1166/dsc00031gd2au5.jpg

Herkese Bol pedallı Günler Dilerim

Saygılar Sevgiler :)

Scudo

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Sevgili Aydın, ilk sanırım bu forumdaki ilk turun. Umarım bunun gibi nice gezilerini okuma şansımız olur. Paylaşım için teşekkürler...

T

Tuğrul

Misafir
Resimler tarafımdan küçültülmüştür.Lütfen resim boyutlarına dikkat edelim.

AYDIN09

Üye
Tepki
6
Forumdan Yeni Olduğumdan Ve İlk Konu Açışım dan Dolayı Yapmış Olduğum Bir Hatadır Özür Dilerim Efendim...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
ne güzel hem üye olmuşsunuz hemde ilk gezinizi sunmuşsunuz.hoşgeldiniz aramıza.paylaşım için teşekkürler...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili gençler merhaba,

Beni o kadar mutlu ettinizki anlatamam.Forumda hep kendi kendime sorar dururdum benim memleketimden bisiklete binen Aydın'lı forumda neden yok diye hoşgeldiniz sefalar getirdiniz.

Ben 1990 yılından buyana Muğla'da yaşıyor ve 1995 yılından beri bisiklete binen bir abinizim.Aydın Sultanhisar'lıyım birkaç ay içerisinde Muğla-Sultanhisar gezisi yapmak istiyorum sizlerle tanışıp pedallamak isterim:)

Paylaşımınız ve fotoğraflarınız için teşekkür ederim.Ama lütfen sizlere nacizane bir abi tavsiyesi ilk harçlıklarınızla birer kask ve eldiven edinmeniz:)

Sevgilerimle...

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Evet sevgili gençler; kask ve eldiven çok önemli. Bir de imlanıza dikkat...
Sizlere gereksiz bir ayrıntı gibi görünse de , bu çok önemli. Önce dilimize ve yazımıza sahip çıkmamız gerek değil mi? O nedenle yazınızdaki her kelimeye büyük harfle başlamanın doğru olmadığını belirtmek isterim. Sizleri burada görmek beni çok sevindirdi. İyi ki varsınız...

mcyc

Daimi Üye
Tepki
147
güzel bir gezi olmuş. kasklar olunca çok daha güzelleri de gelecektir eminim.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@AYDIN09
İnanın Anadolu'nun her bir yanında yapılan geziler beni çok mutlu ediyor. Foruma bir geldiniz pir geldiniz. :) Hepiniz hoşgeldiniz.
Sevgili Aydın Grubu,
Bundan sonraki gezilerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Kask-Eldiven-Gözlük üçlüsünü ihmal etmişsiniz. Sizleri anlayabiliyorum. Bende ilk zamanlarımda temin edememiştim. Ama ileride kullanacağınızdan şüphemiz yok. Dikkatli olun. Kimseye zarar gelsin istemeyiz.

Paylaşımınız için çok teşekkürler.

Sevgiler...

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
selam kardeşler
her şeye ragmen
güzel bir başlangıc
ilerleyen gezilerinizden
daha iyi ekipmanlarla
eksizsiz pedallamanız dilegimle
selamlar

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
güzel kardeşlerimiz merhaba hepinize,çok hoş ve çok güzel resım ve anlatılarınız,bizleri çok mutlu ettınız,hepinize başarılar ve sağlıklı bol pedallı günler dilerim.GRİKARTAL.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Gençler yaptığınız gezi ve cesaretiniz için sizi tebrik ederim.

Sizlerin de dediği gibi kask, eldiven gibi önemli malzemeleri bir an önce toplamaya çalışmalısınız. Tamam sizler öğrencisiniz, ne demek olduğunu biliyoruz. ÖĞrencide hiç bir zaman para olmaz. Ancak 2.el veya ucuz markalardan temin etmeye çalışmalısınız...

Gezilerinizin devamını bekliyoruz. Aferin gençler...