Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aydın Bisiklet Şenliği fotoğraf paylaşımı

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Yunus Emre POLAT tarafından paylaşıldı.

1. Yunus Emre POLAT

Yunus Emre POLAT Forum Bağımlısı

Seviye:
    19 Nisan 2009 Pazar günü saat 10.00 da Turizm ve Kültür Müdürlüğü ile Gençlik Spor İl Müdürlüğü Bisiklet İl Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu Bisiklet Şenliği Etkinliğinde çektiğim fotoğrafları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Açıkçası, çok fazla kişinin olmayacağını düşünerek gittiğim etkinlik beni oldukça şaşırttı. Aydınlı bisiklet severlerin böyle bir etkinliğe nasıl susadıklarını anlatmanın çok saçma olacağını düşünerek hemen resimlere geçiyorum.

Tüm gezi boyunca en önde polis ve zabıta eskortu, en arkada ise ambulans ve polis eskortunun olması yapılan etkinliğin ciddiye alındığının en güzel göstergesi.

Başlanıç noktası olan Kemer Meydanı'nda çıkış saatini heyecanla bekleyen kalabalığı görünce yüzümde oluşan gülümse ifadesini görmeliydiniz. :)

Çıkış öncesinde yetkililer, küçük bir hoşgeldiniz konuşması yaparak yol güzergahı ve sürüş emniyeti ile ilgili bilgiler verdiler.

Ve şehir gezimize başlıyoruz artık. Kemer yolu ve bulvar yolu artık bizim. Emniyet görevlileri araçlar için değilde bizim için kavşaklarda bekliyorlar artık. :)

Atatürk Meydanı biraz sonra bisiklet sevenler ile dolacak. Hazır fırsat varken yeni tanıştığım dostları da unutmayalım.

Bisiklet ÇAAT! :D

Artık meydana hücuuuum :)

Kısa bir teşekkür konuşmasından sonra şenliğe katılan herkese katılım belgeleri verilerek, bayanlarda ve erkeklerde yaş olarak en küçük ile en büyük katılımcılara çeşitli hediyeler verildi.

Organizasyon heyetinin arasına sızarak hatıra fotoğrafına ben de girdim :D

Çocuklarını getirerek, onların mutluluğuna ortak olan böyle bir çift için diyecek bir söz bulamıyorum. :)

Şenlik sonrası herkes gruplar halinde dağılmaya başladı.

Şu tatlı kıza bakarmısınız? Var mı böyle bir mutluluk?

Arkadaki yazıya dikkat!!!

Anne gibi yar, Bağdat gibi diyar olmaz diyerek biz de Atatürk Meydanı'ndan ayrılıyoruz. :D

Çok zevk aldığım ve yeni dostluklar edindiğim bu tip etkinliklerin devamını diliyor, tüm emeği geçen arkadaşlara buradan teşekkür ediyorum. Herşey AYDIN için.

gezgin35, gvenay, Asmirk ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. irfancan

irfancan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Güzel bir organizasyon olmuş bence herkes bir teşekkürü hakediyor ama YUNUS EMRE ye bu güzelliği bizlere hatırlattığı ve paylaştığı için ayrıca teşekkürler.ATAMIZIN söylediği de çok doğru.

Yunus Emre POLAT bunu beğendi.
  3. naz34

naz34 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yunus Emre arkadaşım,
    Aydın Bisiklet Şenliği fotoğraf paylaşımınız için çok teşekkürler..

Etkinlik güzel...
    Katılım güzel....
    "Emekliler yaya yolu" nu görünce çok duygulandım...

Bisiklet Şenliği Etkinliğinizin sürekliliğini ve
    başarılarınızın devamını dilerim...::)

Not: En son fotoğraftaki ( anne+çocuk) birlikteliği hoş olsa da , bir o kadar da tehlikeli...Çok tehlikeli..
    Annenin hırkasının önü kapalı bile değil..Çocuk heran savrulabilir durumda..:(
    Şenliğinizde çocuk ve gençlerin katılım sayısının fazlalığı, gelecekte bisiklet kullanıcılarının artacağının göstergesi..
    "Ağaç yaşken eğilir.." demiş atalarımız..
    Kask konusunun önemine eminim değinmişsinizdir konuşmalarınızda, zaten kask takıyor olmanızda doğru bir örnek olduğunuzun göstergesi..
    İstanbul'dan selamlar...........

4. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    çok güzel bir paylaşım teşekkür ederiz

5. Ali AKTAŞ

Ali AKTAŞ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Güzel bir gezi olmuş tebrikler!