Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ayder'e çıkıyoruz!:)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında oyaa tarafından paylaşıldı.

1. oyaa

oyaa Aktif Üye

Seviye:
    çok geç oldu belki duyurmak için arkadaşlar, bunun için özür diliyorum ama ancak denk gelebildik arkadaşlar ve benim duygudurumum :D
    işin aslı şu ki erken duyurmuş olsam da rizeden katılacak birileriinin olcağını pek sanmıyorum."roadrunner5353" arkadaşımızın dershane mazareti olmasaydı belki..
    "be oya,madem öyle, ne diye duyuruyorsun?" diye soracaklar olur bellki haklı olarak..
    cevabı basit sevgili bisiklet severler: ısrarcı ikna çalışmalarım sonucunda güzide bir arkadaşımın içine bisiklet sevgisini usulca bırakıverdim..ve yarın uzun uzun pedallicaz birlikte..bu mutlu haberi paylaşmak istedim..işte cevap bu kadar basit değerli bisiklet severler: hepimizin forumda sayfalarca yaptığı gibi, paylaşmak istedim..
    gezinin ayrıntılarını ve fotoğrafları pazartesi seyreylemeye beklerim..
    hoşçakalın

Tufan Yuzseven ve bugsy bunu beğendi.
  2. I_olgun_I

I_olgun_I Yeni Üye

tüm bisiklet sevdalılarına selamlar.... öncelikle beni bu siteyi tavsiye eden oya arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum...... yarın sabahkı ayder gezimiz iççin bizde bi anlık karar verdik ve gidiyoruzz .... sizinde tüm bisiklet sevdalılarınında yanımızda olmasını isterdik ama geç kaldık:(..... bundan sonrakı bütun gezilere beraber gitmek dileğiylee.......

bugsy bunu beğendi.
  3. bugsy

bugsy Aktif Üye

Seviye:
    iyi yolculuklar,temiz bir sürüş olsun.

fotografları bekliyoruz sabırsızlıkla

Petite, @ R D @ ve oyaa bunu beğendi.