Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aydan Çelik TRT'de

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bu akşam 20.00'de TRT 2'de "Boğaziçi'nden" programına karikatürist/bisikletçi Aydan Çelik konuk olacak.

Dipnot: Çağrı konuyu açmayı unutmuş. Geç bildirim için özür.

2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Evet programda bisiklet ile şehir yaşamı hakkında bir sohpet olacak... Bisikletle yaşam ile ilgili görüntüler de yer alacak...

3. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    Ben programın son 30 dk'sini izleyebildim.Acaba elinde tam olan varmı kayıt yapan ?

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Zaten bisiklet kısmı 20 dk kadar sürdü:( onunda bende kaydı var... daha uygun bir formata çevirip atacam nete...

5. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Çağrı herhangi bir video sitesine yüklesen de işimzi görecektir. Arşiv yapacaklar için durum değişir tabii...

6. Cycleone

Cycleone Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşlar dünde Sn.Aydan Çelik FBTV de gündem programına konuk oldu(Canlı yazmıyordu belki daha eski bir çekimde olabilir).Ben sonlarına doğru izleyebildim.Programın konusu Fransa Bisiklet Turu ve Türkiyede Bisiklet Sporu idi.Programın sonunda sunucu Türkiyede bu spor nasıl gelişir nasıl Fransa Turu ayarında organizasyonlar yaparız tarzında sorular sordu ve Aydan Çelik'te 'Bende Fenerbahçenin 1920'li yıllardaki şampiyon olmuş Futbol Takımının resimleri var ve aynı resimde Futbol takımının yanında Bisiklet Takımı var.Burdan umarım gerekli yerlere ulaşmıştır.' diyerekten o an Aydan Çelik'i alnından öpme hissi uyandıracak kadar beni çoşturan ve içimdekileri tek cümlede özetleyen bir sözle programı bitirdi.Bu programın tekrarını görürseniz izlemenizi tavsiye ederim.