Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ayazağa civarında her sabah yol alan kimdir???

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında cobike tarafından paylaşıldı.

1. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    Slm arkadaşlar,

İş güzergahım dolayısıyla kağıthaneden -ayazağaya doğru her sabah yol almaktayım....:)

Her sabah _ki son 10 gündür yakşalık rastlamadım ama _sarı çizgili kasklı bir dostumuzla aynı virajda (biraz ilerisi ya da gerisi olabiliyor) karşılaşıyorum. Tabi bu bir karşılasma denemez ki ben görüyorum ve yüzümde beter bir mutluluk ifadesi ile işte bu bizden edasi ile aracımdakileri de ona bakmaya zorluyorum:)

1. si her sabah iş ya da seyehat olarak çıktığı bu turlardan dolayı kutluyorum.
    2. si ben araçla bile o yolda giden soğukkanlı kamyon şoförlerinden korkarken çok dikkat etmesini öneriyorum (ki zaten dikkatlidir ama..)
    3. sü slmlarımı iletiyorum.

Slmlar....sewwwwgiler....

2. mehmet_svm

mehmet_svm Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben haftanın en az 3 günü o güzergahı saat 8.40 civarlarında kullanıyorum, fakat kaskım sarı değil,bordo renkli...

3. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Acaba kim ki bizim forumdan olduğunu nerden bileceğiz. Şu tshirtlerimiz bir an önce basılsa ne iyi olur. Yaz bitmeden gezilerde giyerdik aslında ama sanırım yeterli sayı olana kadar kasım-Aralık aylarına kadar beklenilecek. Artık seneye giyeriz.

4. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    Slm mehmet bey,

Sanırım sizi de görüyorum sık olmasa da. ama siz benimle aynı yöne yani ayazağaya dorğu gidiyorsunuz kanımca?
    ne dersiniz doğru mu?

5. mehmet_svm

mehmet_svm Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evet doğru Seyrantepe yönüne gidiyorum,kamyonlar gerçekten korkutuyor ama dolmuştan kısa zamanda gittiğim için ve zevk aldığım için bisikleti tercih ediyorum...

6. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    Demek ki doğru tahmin etmişim:):):) ayrıca siz de lütfen dikkatli olun... gerçekten ben bu kadar soğukkkanlı şoförler bir tek burda gördüm. çarpsalar bile onlara birşey olmaz koca koca kamyonlarda. o bakımdan söylüyorum...

Bu arada bundan sonra yanınızdan geçerek acı acı klakson çalan biri varsa, benimdir....

sewwgiler...