Ayak Bileklerim Ağırıyor Yardımmm

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
Merhaba Arkadaşlar yeni bisiklet aldım 3 gunde 50 km yol yatım fakat ayak bileklerim topugumun ust kısmı yururken bile cok kotu agırıyor pedal zor ceviriyorum hele hızlanırsam agrısı siddetleniyor ve cabalattıgımda tuaf oluo cırırır edio gibi bişe sizce nedendir ne zamana gecer bisiklete devammı yoksa bırakayımmı napayım ya :(

Scudo
Tepki
17
Abi bir hafta kadar binmeyip ara vermen bence yeterli olacaktır.Tabi nede olsa şiddeti nedir bilmiyorum...

Tepki
9
birden çok yüklenmişsin keşke daha yavaş başlasaydın mesafeyi azalt biraz zamanla alışırsın zaten veya bisiklete binmediğin günler evde ufak hareketler yap

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yavaş yavaş ayak bileklerin dahil tüm vücudun bu tempoya alışır ancak sre gerekibilir acele etmeyip yavaş yavaş başlaman en doğru seçenek ...

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
tesekkürler peki devam etmelimiyim bisiklet sürmeye yoksa aramı vermeliyim yani ne zaman gecer bu bi krem sprey ilacı yokmudur cok yuklendigim icin olmus anlasılan doktor hamlanmış dedi calısmadgın icin bi anda yuklenince boyle olmus dedi fakat ne kadar zamana gececegini soyledi ne yapmalıyım

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
doktora gittim 1 hafta bisikletten uzak dur dedi bandaj verdi zar zor yürüyorum :(

Automathx

Daimi Üye
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Öncelikle geçmiş olsun doktorun dediği gibi bir müddet bisikletten uzak dur :)

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
başka çare yok abi devam edersem sakatlığa donusebilirmiş 1 hafta pedal ceviremeyecem :)

Kamil BULUT

Daimi Üye
Tepki
206
Arkadaşların da belirttiği gibi zorlamamalısın.Her şeyin fazlası zarar.Aynı şekilde spor iyidir, bisiklete binmek güzeldir ama sağlığımızı tehlikeye atmadan bunu yapmak gerekir.Dolayısıyla doktor size istirahat vermiş ise bu sınırları aştığınızı gösteriyor.Kesinlikle doktor tavsiyesine uymanızı naçizane tavsiye ederim.Geçmiş olsun.En kısa zamanda iyileşmeniz temennisiyle...

Cem AKINCIOGLU

Daimi Üye
Tepki
37
cok tesekkür ederim ya 9 ekimde atatürk kupasına katılcaktım bide of :'(