Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

axon maşa yardım

Konu, 'Süspansiyon' kısmında hsntkr tarafından paylaşıldı.

1. hsntkr

hsntkr Yeni Üye

Seviye:
    selamlar arkadaşlar yeni aldığım axon maşamın rebound ayar vidası düştü bu bnm için bi sıkıntı teşkil edermi .
    birde maşanın kilit mekanizması arada çalışmıyor lakin maşanın havasını boşaltıp tekrar hava bastığımda normale dönüyor
    bunun nedeni nedir bilenlerden bir yardım rica etsem + rebound ayar vidasını nerden elde edebilirim selamlar..

2. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    rebound vidasını 2. el bölümünde bozuk axon satan arkadastan temin edebilirsin.

kilit mekanizmasının yayı gevşemiştir. yayını sıkmanız lazım :)

hsntkr bunu beğendi.
  3. hsntkr

hsntkr Yeni Üye

Seviye:
    doğru hocam arızalı maşa olayı zekice:in: fakat ilk aklıma gelende kilit mekanizmasının yayıydı ama baktığımda normaldi
    rebound vidası düşünce maşa içindeki rebound aparatı diyim siz anlayın maşanın yukarısına kaçmıştı
    maşanın havasını boşaltıp tekrar hava bastığımda yerine oturdu rebount aparatı, sanırım ondan olmuş onuda eve gelince fark ettim dolayısıyla
    bende bi vida ile sabitledim onu yani reboun vidası yerine normal bi vidayla yarın işe giderken nasıl olcak görcam artık
    birde cengiz hocam axon nasıl bi maşadır açıkçası palas pandıras aldım hiç bakmadan sağa sola araştırmadım
    sadece havalını yoksa hava hidrolikmi ? saygılar iyi geceler teşekkür ediyorum

4. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    axonu gerek arazıde gerek sehır ıcı gerek yarıslarda kullandım.sevdiğim maşalardan biridir. performans ve ağırlık olarak birebirdir. iyi ki almıssınız o fıyata değer o maşa merak etmeyin

bu arada yay normal gözükebilir.siz onu maşa açık konumdayken baya bi çekip vidayı sıkın.öyle deneyin

hsntkr bunu beğendi.