Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Axon eld maşa sorunu

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Hakan.Sahin tarafından paylaşıldı.

1. Hakan.Sahin

Hakan.Sahin Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar arkadaslar 2. El bir full slx setli az kullanilmis sedona781 aldim. Uzerinde maşa olarak Axon Eld elektronik kitleme mekanizmali bir maşa bulunmakta lakin kilit dugmesi kırılmış ve kablo kesik. Maşayı bisikletcim tarafindan distributoru salcano ya yolladim fakat parca ellerinde yok dendi bulamiyoruz dediler. Bu durumda brn bu masayi 100 200 tlye bu hali ile satmalimiyim yoksa bir sekilde.parcayi yurt disindan getirtmeye calismalimiyim fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim

Ekli Dosyalar:

2. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Koskoca İstanbul da bir düğmeyi ve kabloyu tamir ettirecek elektronikçi yok mu? Buradan yetkililere sesleniyorum. İstanbula elektronik tamircisi istiyoruz. :D İşin şakası bir yana onarım yoluna gitmenizi tavsiye ederim.. Çok basit ve ucuz bir yöntem olacaktır. Elbette kilit mekanizması arızalı değil ise düğme ve kablo onarılır.. :)

3. Hakan.Sahin

Hakan.Sahin Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    hqdefault.jpg Hocam cevabin icin tesekkurler lakin ben soyledigim gibi bisikleti ikinci el aldim ve kilitleme düğmesi yok ne yazikki ne olsa Distribütörü salcano en fazla 100 lira verir kablo sistemini degistiririm diye düşündüm lakin Salcano da parca olmayinca dügmede olmayinca kaldim ortada şimdi. Bisikletten soğuttu bu durum beni resmen 1 haftadir bisikletin maşasi distributorde bekliyor 1800 lira para verdim daha binemedim bile bisiklete en sonunda kafam bozulacak saticam 100 200 e maşayi bir düğme bulunamiyor diye maşa çöp oldu resmen

4. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Açıkça söylemek gerekir ise o maşa zaten masraf edecek kadar üst seviye bir maşa değil. İkinci el ama sıfır kondisyonda harika maşalar var. Satın yada takas edin farkını vererek kurtulun. :)

5. Hakan.Sahin

Hakan.Sahin Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Masanin sifiri 1100 tl ye satilmakta şu anda Axon eld yazip gorebilirsiniz cokda kalitesiz bir maşa degil diye biliyorum ama yaniliyormuyum acaba?

6. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    O anlamda demedim. Aynı masanın eletriksiz kilitleme li modeli 400 - 500 tl civarı. Değmeyen yeri kilitleme türü. Yoksa is gören bir maşa. Kötülemek maksadı ile söylemedim yani. ☺ Kısaca öncelik onarımda olmalı.

7. TayyipKARALİ

TayyipKARALİ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    tamir edile bilir düme ve kablo idareten onarılıp kilitlemenın calışıp calışmadına bakıldıktan sonra harekete gecmenız daha iyi olur cünki oraya bi şekilde bişey uydurulur ufak bi düme sıfır gibi olmasada maşanın özelligini kulana bilirsenız sıkıntı olmaz gibi geldi.

8. Hakan.Sahin

Hakan.Sahin Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @tayyip karali mantıklı gibi geldi bir elektrik elektronikci dükkanına gidip göstermek lazim. Ürünü ithal eden firmadan nasil yedek parcadi olmaz anlamiyorum sacmalik işte kücücük parca yüzunden maşa neredeyse çöp oluyor

SerkanH bunu beğendi.