Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

axon drl geri tepme ayarı rebaunt ayarı (kafam karıştıda)

Konu, 'Süspansiyon' kısmında cannn3715 tarafından paylaşıldı.

1. cannn3715

cannn3715 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    axon drl geri tepme ayarı varmış erdoğanlar ın sayfasında ürün özelliği bölümünde gördüm bu ayar nerden nasıl yapılı rapide veya manitou daki gibi olmadığı kesin.yardımcı ola bilecek veya bilen varmı
    ...emeğe saygı...

2. Nevzat KÖSEOĞLU

Nevzat KÖSEOĞLU Onursal Üye

Seviye:
    gerı tepme dedıgı rebaunt manıtouda rebaunt kullanıyo meraklanma maşa esnediginde hızlı bi şekilde cıkmasına yarıyo rebaunt aynı zamanda cok yavas cıkmasınada yarıyo yerıne gore degısıyor

3. İdris ACA

İdris ACA Onursal Üye

Seviye:
    Axon dr-l modelinde geri tepme, ''ayar mekanizması'' yok.Sağ bacağın üst kısmında gidondan kilitleme mekanizması,alt kısmındada içi kapalı bir vida var.sol bacakta ise;üst kısımda sertlik/yumuşaklık ayarı vanası,alt kısımda yine içi kapalı bir vida bulunuyor.Yani maşada rebound ayarı yapacak yerde yok.

4. Mithrelios

Mithrelios Kıdemli Üye

Seviye:
    ben kullaniyorum hem d-rl hem s-rl maşalari ve ikisnde de rebound ayari yok bildiğim kadariyla. belki yeni modellerinde vardir belki de yanliş teknik bilgi verilmiştir.

5. cannn3715

cannn3715 Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    ewet mutlaka yanlış teknik bilgi verilmiştir erdoğanların sayfasından bakarsanız mutlaka görürsünüz slr havalı diye biliyorum ama orda ikisinede hava destekli hidrolik demiiş hava destekli nasıl oluyo acaba.hava destekli den kasıt nedir acep;)nede olsa bilmemek değil öğrenmemek ayıptır

...emeğe saygı...