Avrupa yakasındaki BMX liler

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında rookie2003 tarafından paylaşıldı.

1. rookie2003

rookie2003 Misafir

slm herkese 18 yaşındayım bakırköyde. yeni bmx aldım tanışmak isterim herkesle msn: rookie2003@hotmail.com

2. lapciko

lapciko Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşım bisiklet seçimin çok güzel bmx tam bir hareket bisikleti umarım kazasız belasız sürersin aramıza hoşgeldin.

3. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    selam eğer bakırköydeki metin bisiklete gidersen orada sana yardımcı olacak bikaç arkadaş var

bu arada ben yeilköydeyim 2 tane bmx kullanan arkadaşım var eğer yeşilköy klas bisiklete gelirsen buluşabiliriz

4. seko123

seko123 Kıdemli Üye

Seviye:
    rookie2003

rookie2003 Misafir

tanışmayı çok isterim sizlerle. Yeşilköy Bakırköy farketmez gelebilirim istediğiniz yere.Bide bişiy sorcam haro f2 aldım ben , fazla hareket yapamıyorum ufak yerlerden filan atlıyorum bisiklet bana ağır gibi geldi.Acaba benim amatörlüğümdenmi kaynaklanıyo yoksa bu bisiklettemi eksiklikler var?

6. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    bisikletinin bi resmini koyar mısın ?? ağır olması normaldir bmx bu :D ama eminim cook sağlamdır

7. seko123

seko123 Kıdemli Üye

Seviye:
    bak yarın gezı war keske gelebılseydın haro f2 bakma lasım ama hafıf o bısıkeltın yapımında fazla agır malzeme yoktu. bn sana oğretırım beraber profesıyonellığe doğru cıkarız kardesım sen gel takıl bna yer sole bulusalım senınle

bmx genclik:in: :in: :in: :in: :in:

rookie2003

rookie2003 Misafir

dersanede öğlenciydim bu hafta ondan internete takılamadım fazla. haftaya sabahçıyım heralde isterseniz toplanalım , tanışalım , takılalım :) gerçekten bmx tayfasıyla tanışmayı çok istiyorum. bisikletin resmi: http://www.harobikes.com/bmx/f2.php krom rengi bendeki. sitedeki resimlerden daha güzel bence resmini kısa sürede çekip koyarım

9. seko123

seko123 Kıdemli Üye

Seviye:
    tmm haftaya bulusuruz bn sana wereyım tel numaramı we msn adresmı sen bna ulas malum kontur eziyeti cekiyoruz msn adresim clean_family_boy_@hotmail.com ve gizemli_boy_@hotmail bunları ekleye bılırsın burdan bna ulsabılırın begenırsem bnde haro alırım

rookie2003

rookie2003 Misafir

cuma günü okullar filan tatilmiş istanbulun kurtuluşundan dolayı. ne dersiniz bi buluşma ayarlasakmı?

11. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    bence çok iyi olur biz yeşilköydeyiz sen bi seko123 le konus

12. seko123

seko123 Kıdemli Üye

Seviye:
    :in: :in: bir bulusma gerceklestırebılırız ama bnım bısıkletı bn dagıttım boyaya gıdecek kısacası mor bi ren k alajak yarın boyaya werılıyo toplanması baya zamanımı alacak cunku gusel ve pahalı parcalar takacam ama ıstersen buyur gel yesılkoye yınede takılırız yanı

13. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    yarın geliyor musun yeşilköye ??

rookie2003

rookie2003 Misafir

Yok bazı sorunlar çıktı o gün gelemedim. Bakırköyde tanıştım bir kaç kişiyle sonra gitmek zorunda kaldım. başka bi gün takılalım derim hatta bu bayram tatilinde buluşalım