Avrupa yakasında salcano servisi önerisi?

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Selamlar herkese. Yeni bisiklet aldım internetten kurulum yaptırma , garanti işletme ve daha sonrasındaki bakımları yaptırabileceğim güvenli bir salcano bayisi arıyorum. Biliyorum zor yerden sordum :)
Salcano kullanan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ?

Scudo

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bugün gaziosmanpaşada taşkın bisiklette kurulumu yaptırdım. Tavsiye ederim.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar saraçhane bisikletçiler çarşısından demonte halinde almış olduğum salcano astro bisikletimin montajını yaptırmak için bir salcano servisi arıyordum internetten yaptığım araştırmalara göre insanların salcano servisleirnden hiçte hoşnut olmadığını ve bu yüzden bazılarının servise gitmeden kendi başlarına bisikleti evde kurmaya çalıştıklarını öğrendim bende kendi kendime artık işimiz şansa kalmış yapıcak bişey yok deyip kendi evime en yakın olan istanbul bayrampaşa'daki ALC bisiklete gitmeye karar verdim giderken kendi kendime inşallah bizim mahalldeki bisikletçi adem ustanın dükkanı gibi biryer çıkmaz diye dua ediyordum
ALC bisikletin önüne geldiğimde içim rahatladı gerçekten çok güzel bir salcano bayisiydi mağaza gibi biryer heryer derli düzenli ve temizdi bayinin sahibi Onur abi ise çok samimi ve iyi birisiydi bir sorun çıkmadan bisikleti montaj ettirip eve geldim yani eğer sizde iyi bir salcano servisi ve bayisi arıyorsanız kesinlikle ALC bisikleti tavsiye ederim ben çok memnun kaldım.