Avrupa Yakası Pedalşörler Grubu, Cuma Akşamı Buluşmamız...

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
Avrupa Yakası Pedalşörler Grubu, cuma akşamı buluşmamızı gerçekleştirdik, gerçekten güzel bir gezi oldu...Planlandığı gibi Zeytinburnu Tranvay Burger Kıng onunde buluşarak, sahil istikametinden Florya belediye tesislerine pedallayıp, sıcak sohbetimiz ve çaylarımız ile güzel bir gezi gerçekleştirmiş olduk...İnşallah bir dahaki Avrupa Yakası Pedalşörler Grubu Cuma Akşamı buluşmamız' a gelmek isteyipte gelememiş arkadaşlar ile birlikte buluşmak dileğiyle...

Bugünden fotolar....

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Kardeşim eline sağlık,güzel ve hoş sohbetli bir cuma akşamı da böyle geçti.Bir dahaki gezimize yeni katılımcıları bekliyoruz..;)

katılım gösteren tüm arkadaşlara selamlar..;)

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Evet arkadaşlar yavaş ve ağır ama istikrarlı emin adımlarla avrupa yakası olarak turlara ve organizasyonlara keyifli ve neşeli gezilere imzalar atmaya başladık .katılan ve bizlere ulaşamayıp gönülden destekleyen dostlarıma daha nice bilgilerin paylaşıldığı dostlukların pekiştiği sıcacık organizasyonlarda buluşmayı diliyorum.

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
off :( bizim buralara kadar gelmişsiniz ama ben geziden dün akşam 9 gibi haberdar oldum inşallah birdahaki gezinizde yeşilyutta ben karşılıyıcam sizi :)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
sinanım akşam sahilde sizin mahalleden bmx ciler karşıladı bizi bir iki ufak showla:D ,gözlerimiz aradı ama seni göremedik haftaya cuma akşamı görüşürüz.

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar valla kusura bakmayın bazı fotografları koyamadım bulanık çıktığı için :( inşallah bir dahakine telafi ederiz...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Pedalşörler grubuna merhaba

Çok güzel bir gezi yapmışsınız. Artık temeli atmışsınız. Şimdi sıra katları çıkmaya gelmiş. Zaman içinde sizleride çok, çok kalabalık görmeye başlarız. Tüm ağır toplarda aranızda.:)
Elerinize sağlık, bizlerede bu anları gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum.;)

Sevgi ve selamlarımla.

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Ender Alıcıoğlu

sağolun ender abii,evet gerçekten de yavaş yavaş temeli sağlamlaştırıp bölünmez bir dostluğun başlangıcıdayızz.kalın sağlıcakla.hoşçakalın,ilginiz için de ayrıca teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@Özgür Dilaver

ellerine sağlık kardeşimmm yoo çok güzel olmuşş fotolarr,yenı makınamızla da çektik pedalşör lere hayırlı olsun:):) herkese bol bol selm hoşçakalın bisikletle kalınn.grikartal

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
bu cuma akşamları hoş, nezih bir okadarda zevkli ve bol sohbetli gezimize gelmek isteyen tüm katılımcı arkadaşalrımız davetlidir.lütfen kask ve far larımızı unutmayalım.ilkönce güvenliğimz.aramızda yenı arkdaşlarımızı görmekten onur duyarız.bol pedallı günlere.GRİKARTAL

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@sinto

merhaba kardeşim,bidahakı sefere inşallh senıde aramızda görmek isteriz.hoşçakl

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Yaşasın akşam turları... Güzel gezi paylaşım için teşekkürler...

Yahu pedalşorler, Banu ve Serdar nerede? Ne zamandır onları göremiyorum!..

hcyoldas

Daimi Üye
Tepki
130
Walla süper gezi olmuş.Resimlerde süper pedalınıza sağlık arkadaşlar.İnşallah bidaha ki gezide bende orda olurum.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@KevSerSeri

evet yaşanın akşam turlarııı
banu ve serdar arkadaşımızın yakında ama pek yakında aramıza döneceklerini umuyorum.

yavuz

Aktif Üye
Tepki
93
kardeş ellerine sağlık..resimler için teşekkür ederim....

bu arada gezi çok güzel geçti,katılan arkadaşlara teşekkür ederim.

umarım bu cuma daha kalabalık oluruz

ünal

Üye
Tepki
20
özgürcüm çok sağolya resimler için teşekkür ederim bu cuma inşallha daha iyisini çekicez:) teşekkürler

ünal

Üye
Tepki
20
arkadaşlar bu cuma ve her cuma pedalşörler olarak ciddi bir sorun olmadığı sürece bu geziler olacaktır

saygılarımla