Avrupa ve Anadolu yaka pedalşörleri tur önerileriniz dikkate alınır.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
günün cep foto romanı hemde resimli,

https://www.bisikletforum.com/dosyalar/image-jpg.42994/

pitbul

- ne işiniz var burada

kudret

-dayı kızma araç mezarlığına bakmaya geldik
mamamız yoktu ,bu seferlik affet

pitbul

-sen dürüst bi çocuğa benziyorsun ,bi dahaki sefere mama ile gel ,aksi takdirde seni bi tadımlık konserve yaparım

kudret

-peki ağbi kızma .

https://www.bisikletforum.com/dosyalar/image-jpg.42995/

bu ağaç ,aklımı başımdan aldı.

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@Kudret Kurtcebe

yağmurlar gelmeden bir garipçe yada belgrad turu olsaydı. çecenistan eğimleri iyidir. belgrad yolunda tek bisikletlilere arabalar problem kalabalık olunca sorun olmuyor.

@Kudret Kurtcebe

yağmurlar gelmeden bir garipçe yada belgrad turu olsaydı. çecenistan eğimleri iyidir. belgrad yolunda tek bisikletlilere arabalar problem, kalabalık olunca sorun olmuyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
günaydın cem,
ekip ile çalışma neticesinde bu topiği unutur gibi olmadık,düşük tempolu tur topiğimiz bu topik,ekibe yeni eleman topiğimizde bu topik idi,2 eleman şu an gündemimize oturdu,yeni eleman alma olayını dondurduk,
bu topikte güray dostumuz ile bi belgrad yapacağızda,39 km rüzgar bu pazar,hafta içi güray dostumuz ile bir aktivite olabilir gene.

(link)

bir etkinlik var bu pazar güray dostum o.k der ise gideriz .

avrupa ve anadolu yakasından talep olur ise açmış olduğum bu topiği devam ettirebilirler,buradan organize olabilirler,bu organizasyonu benim yapmam şart değildir,topik yeni elemanlara, eski elemanlara açıktır,arada sırada etkinliklere katılabilirim.

Tepki
8
İsim
Saltuk Cabioglu
Bisiklet
Tern
@Kudret Kurtcebe katilmayi çok isterim kaç kişi çikiyorsunuz genelde kaç km ediyor ayak uydurabilirmiyim acaba??sorular sorular☺

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@SaltukCabı

bu ct günü anadolu yakada olacağız malum kış aylarındayız ,yağışlı havalarda pek çıkılmıyor,avrupa yakada iki yer var biri belgrad diğeri garipçedir .beşitaştan belgrad ve beşiktaştan garipçe km fazla değil,ama insanlar uzak yerde olunca km uzuyor tabi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@SaltukCabı

saltuk bey,
ekibe 100 km yazacak,tabi siz avrupa yakada iseniz buluşma yerine gelmeniz gerekecek, saat 07.30 'da bostancı motor iskelede olmanız lazım , km olarak size fazla yazabilir ,dudullu-bıçkıderede çok fazla eğim söz konusudur.

Tepki
8
İsim
Saltuk Cabioglu
Bisiklet
Tern
@Kudret Kurtcebe 100 çok mus ☺ben en fazla 70 yaptım şimdiye kadar biraz antreman yapıp avrupada ki seferlere katılirim insallah

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sevgili,edip,attilla ,ve sadettin dostlarım, 2 ay içinde evi boşaltacağımdan ,bu topik ile ilgilenemeyeceğim,
yeni yere taşınma telaşı içinde olacağımdan bisiklet foruma girmemde zorlaşacak,fakat forumu terk etmeyeceğim ,taşınacağım yer topik izlememede müsait değil,heybeli adada vapur seferleri yoğun değil,ayrıca motorlar bisiklete 5 lira almakta,diğer topiğide taşınmama 1 hafta kala kapatmayı düşünüyorum,yaşam şartları savuruyor bizleri bi tarafa ,sizlerden ricam bu topiğin kapatılması,
artık heybelili olacağız ,öyle gözüküyor.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
Konu Kudret Abinin talebi üzerine kapanmıştır.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.