Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avrupa Turum İçin Tavsiye

Konu, 'Uluslararası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Mustafa Güldal tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Güldal

Mustafa Güldal Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar , ağustos ayında yaklaşık 1000 kmlik bir tur planlıyorum. 4 rota arasında kaldım ve bunları sizle paylaşmak istiyorum.
    Sonuncusu hariç Başlangıç Frankfurt olacak. Sonuncusu ise amsterdam başlangıçlı ren nehri rotası.

2. Speker

Speker Aktif Üye

Seviye:
    Amsterdam başlangıçlı rotayı seçerdim. Nehir kenarı olması, düz bir rota olması yüzünden tercih ederdim. Zaten tutulan bir rotaymış.

3. Mustafa Güldal

Mustafa Güldal Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim yardım için ,sanırım Frakfurt başlangıçlı Milan bitişliyi yapacağım. Alpler cezbediyor.

4. clubber

clubber Forum Demirbaşı

Seviye:
    Rotalarda İsviçre görüyorum. İsviçre insanı bıktıracak kadar pahalı bir ülke. Mümkünse başka rota belirleyin kendinize. Avusturya Alplerinde çok güzel rotalar var. Avusturya'dan Italya'ya geçebilirsiniz. Avusturya'da fiyatlar daha düşük ve hizmetler çok kaliteli. Avusturya-Italya-Fransa yapabilirsiniz. Münih'ten başlayıp Garmish-Partenkirch yönünden Avusturya'ya geçip Tirol'lerde çok güzel rotalar var.

5. Adem Kaya

Adem Kaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
  6. Mustafa Güldal

Mustafa Güldal Aktif Üye

Seviye:
    @clubber çok teşekkür ederim. Evet İsviçre gerçek anlamda pahalı ancak alpler cezbediyordu Avusturya alpleri de dediğiniz gibi ilgi çekici. Münih başlangıcı uçak bileti için de fena olmaz.
    Acaba Frankfurt-Basel yaptıktan sonra Tuna Nehri'ni takip edip viyana mı yapsam yani eurovelo 6 rotasını.
    @Adem Kaya Teşekkür ederim.

nonsteril bunu beğendi.