Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avrupa Turu Hakkında Bİlgi Almak İstiyorum

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Mustafa Güldal tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Güldal

Mustafa Güldal Aktif Üye

Seviye:
    Öncelikler herkese merhaba. Yaz tatilinde italya veya İspanya'da ülke turu yapmak istiyorum. Hedefim hostellerde kalmadan kamp alanlarında çadırımla yatmak. Ancak güvenli kamp alanlarını her yerde bulabilir miyim ? Ve bisiklet yolu bakımından hangisi daha gelişmiş durumda ?

2. Soner Közen

Soner Közen Sorunsuz üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    http://www.eurovelo.org/routes/

Buradan rotaları inceleyebirsin. Bulduğun kamp alanları güvenli olacaktır,endişe etmene gerek yok ama bazı bölgelerde kamp alanı sıkıntısı yaşayabilirsin.Yinede çadırın yanında olduğu sürece uygun bir yer bulabileceğinden şüphem yok.Mesela ben de yazın avusturya, italya, hırvatistan, slovenya turu düşünüyorum.Kuzey italya kamp bakımından biraz sıkıntılı gözüküyor. Ayrıca kalabalık şehirlerin etrafınıda iyi inceleyip yola çıkmalısın.Kısacası sen istedikten sonra ucuz ve doğa ile iç içe bir tur yapman çok zor değil.

3. Mustafa Güldal

Mustafa Güldal Aktif Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim yardımınız için. Verdiğini linkteki baştan sona İtalya çok hoşuma gitti. Detaylısını nerden bulabilirim acaba ? Bu rotada Toskana'dan geçiş varsa harika olur.
    Tamamdır başka kaynaklardan bilgilere ulaştım. 50 km arayla konaklama alanı olması mükemmelmiş.

4. Abdullah.R

Abdullah.R Forum Demirbaşı

Seviye:
    Forumun amacına uygun olarak, ulaştığınız bilgileri paylaşmak da ister misiniz? :)

MehmetAliB. bunu beğendi.
  5. mustafa tanrıverdi

mustafa tanrıverdi Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bir şey sormak istiyorum, Vize işlemleri için otelden rezervasyon bilgisi istiyorlar. Bunu nasıl çözüyorsunuz.