Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

avrupa şampiyonasına gelenler k

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında emreayan tarafından paylaşıldı.

1. emreayan

emreayan Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar hepiniz yada birçoğunuzun bildiği üzere haftaya ülkemizde ilk defa gerçekleşecek olan dağ bisikleti avrupa şampiyonası var,ben 13 temmuz cuma sabahı adanadan yola çıkıyorum bi aksilik çıkmazsa öğlen 3 te göremede olurum,forumdan başka gelecek olan arkadaşlar varsa bu başlık altında kimler geliyo ve nerde kalıcaklar buraya yazsınlar bence,ben tek başıma geliyorum orda herhangi bi pansiyonda kalıcam 1-2 pansiyonla bugün görüştüm tek kişilik odalar 20-25 ytl kahvaltı dahil,hadi arkadaşlar çok az zaman kaldı buraya yazın bilelim kimler geliyor,orda bi ortam yapalım tek başımıza gezmekten iyidir,göremede görüşmek üzere hoşçakalın

Uğur Taşdemir bunu beğendi.
  2. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
  3. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Ben gelmeyi çok istiyordum. Fakat aynı tarihe Triathlon Balkan şampiyonası yarışı denk geldi. Milli statüde olduğu için girmeme gibi bir durumum da olamadığı için bu önemli organizasyonu izleyemeyeceğim...

4. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
  5. Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    Ben geliyom.

6. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    nuri abi haklısın ama ben cevap yazarken arkadaş konuyu düzeltmiş ilk açtığında böyle degildi.

7. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    tamamdır ismail.

8. duyguny

duyguny Forum Demirbaşı

Seviye:
    biz salı akşamı istanbuldan 4-5 kişi yola çıkıoz...

9. emreayan

emreayan Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar ben cuma sabahı otobüsle göremeye doğru yola çıkıcam,ve pazartesi işte olmam dolayısıyla pazar günü göremeden tekrar adanaya yola çıkmam lazım,ben burda 1-2 otobüs firmasıyla görüştüm pazar günü adanaya saat 16-17 civarı arabaları varmış,bu saatlerde çok erken yani yarışlar bitmeden ordan ayrılmak istemiorum,acaba göremede ikamet eden arkadaşlar benim için 15 temmuz pazar günü adanaya olan otobüs seferlerini öğrenip buraya yazabilirlermi ve tabikide firmanın tel numarasınıda yazarlarsa rezervasyon yaptırıcam çünkü,arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim,şimdiden teşekkür ederim

10. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:

bende senin bu mesajını okuyunca gidip ögrendim 16 ürgüp 17 nevsehir olarak kalkıyor ama göremeden aynı firmanın biletini alırsan 16 30 gibi çıkar tahminimce servis avanosdan göremeye gecer ama tam saatini bilmiyorum .

bence sen araba ile adanadan buraya gelecekler varsa onları arastır dönüş için öle bir imkanın olursa süper olur.

11. emreayan

emreayan Kıdemli Üye

Seviye:
    nuri çok saol beni bilgilendirdiğin için,bugün edindiğim bilgiye göre nevşehirden niğdeye saat başı minibüs varmış,niğdedende adanaya saat başı otobüs var dediler artık o şekilde dönücem adanaya,biraz yorucu olucak ama olsun bi şekilde dönücez yani