Avrupa Bisiklet Turu

Tepki
12
Herkese Merhabalar,
Ben Deniz Yıldırım,21 yaşındayım,öğrenciyim. Bu haziranda İstanbul'dan çıkıp tahminen 2-3 ay pedallayarak ve(bazen) kamp yaparak Paris'e ulaşmayı hedefliyorum.Rotam Türkiye'den sonra Bulgaristan-Sırbistan-Bosna-Hırvatistan-Slovenia-Avusturya-Almanya-Fransa olarak gözüküyor şimdilik. Eğer bu tarz bir planı olan kimse var ise, yolun bir kısmını/tamamını birlikte kat edip ortak bir maceraya girişebiliriz.
Mail adresim yldrmdenz@gmail.com buradan da yazabilirsiniz.
Sevgiler
Deniz Yıldırım

• Beğen
Tepkiler: Birhan K.
Scudo
Tepki
63
Bisiklet
b'Twin
İnşallah gerçekleştirebilirsiniz turunuzu ve düşündüğünüzden keyifli olur.

Candeniz ÖZCAN

Aktif Üye
Tepki
76
Bisiklet
Trek
yol çok eglenceli olur senin icin takipteyim belki bir kısmında katılabilirim bile...

tahirkaya

Daimi Üye
Tepki
148
Bisiklet
Scott
schengen vizesini nasıl almayı düşünüyorsun?

otel ve uçak rezervasyonunu halledebildin mi?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Balkanlardan geçmeyin derim tehlikeli. Polislerin aldığı maaştan çok para olursa üzerinizde çok tehlikeli. Gemiyle İtalya'ya geçin ordan Avrupa'yı gezin ve aynı rotayla geri dönün.

five

Part time turcu
Tepki
3.960
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@hsnsylk

Merhaba,

@hsnsylk'ya katılıyorum. Bulgaristan yerine Yunanistan üzeriden Hırvatistan veya İtalya'ya geçebilirsiniz. Gerçi Bulgaristan'dan geçenler daha iyi bilirler ama... Ben Yunanistan için "sorunsuz" diyebilirim.

Kazasız ve keyifli turlar

five

Tepki
12
Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler, birincisi schengen vizesi benim için sorun değil,yeşil pasaportum var,uçak biletini de bir ara alırım;bileti şimdi alıp zaman parametresini işin içine sokmaya gerek yok. İkinci olarak, ben de hem Yunanistan'ı merak ettiğim için,hem de Bulgarların iki gidişimde Türklere tavırlarını pek beğenmediğim için Selanik'e kadar gidip Makedonya'dan Sırbistan'a geçeceğim. Üzerimde para falan çok taşımam zaten, ama çok rüşvet isteyen olursa 3-5 birşeyler atarım diye düşünüyorum. Zaten Sırbistan'dan sonra böyle şeyler düşünmeye pek gerek kalmaz sanıyorum.
Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar

Mustafa Güldal

Aktif Üye
Tepki
45
Ben de uzun süredir avrupa turu yapmak istiyorum eurovelo yollarından ama hala karar veremedim. 15-20 gün daha düşünüp mesajımı size yazsam sıkıntı olur mu ?

Tepki
12
Merhaba Mustafa, mailine de cevap verdim; tabi ki istediğin zaman cevap verebilirsin. Buradan da tekrar edeyim,11.rotaya Selanik'te gireceğim;ardından Belgrad'da 6. rotaya geçip onu takip edeceğim.
Bu arada ben bisikletime Pannier-Heybe arıyorum ve biraz güzel bir şey baktığımda fiyatlar uçuyor.Öğrenci olduğum,kısıtlı param olduğu için o kadar para ayıramam.Elinde kullanmadığı heybeleri olan herhangi biri bana ödünç verebilir mi? Ya da uçuk olmayan bir fiyata satın alabilir/kirayalabilirim.
Teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: yusuf ünlü
Tepki
12
Planladığım turun çoğunu gerçekleştirdim , Viyana'da param bittiği için noktalamak zorunda kaldım. Turun bir de facebook sayfasını olusturdum;fikir edinmek / okumak /incelemek isteyeniniz olursa facebook arama çubuğuna Deniz Yıldırım Euro Cycling Tour yazdığınızda karşınıza çıkıyor.