Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi avid juicy ultimate

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında ergin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    :( yaw bu avid juicy ultimate satan kimseyi bulamazmıyız gerçi çıkmaz ama bi umut olarak buraya bas vurdum sıfırına gucum yetmez almaya ama kafayı taktım alcam yada juicy carbonda olabir lütfen biri satsın şunları yaw:( ]

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    2. el ilanında böyle bir konuya değinmemek gerekir ancak ben yine de bir şeyi açıklığa kavuşturayım.
    Öncelikle Ultimate ve Juicy karbon arasında dünyalar kadar fark var. Hem ağırlık, hem de fiyat olarak.
    Aynı zamanda Ultimate bu yıl çıkan bir model, o nedenle 2. elini bulmak neredeyse imkansızdır (ki sen de bunun farkında olduğunu belirtmişsin).
    İlle de karbon fren koluysa mesele, tabi ki o zaman diyecek bir şey yok. Ancak eBay gibi siteleri takip edersen farklı markalar için üretilmiş tek karbon fren kolları bulabilirsin. Bu da bir çözüm olabilir.

3. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    ultimate i bilmiyorum ama bende arıyorum juicy carbon... aslında elimde var gibi bitane ama kendime saklıyorum...

4. ilkerikier

ilkerikier Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ikisinide kullanan birisi olarak ultimate yerine juicy karbonu öneririm tabiki eğer az bir ağırlık bile benim için çok önemli demiyorsanız. ultimate lerde fren hissi biraz daha yumuşak pad ayarıda yapsam kolları da açsam kavrama mesafesi uzak kalıyor ve uzun inişlerde biraz yoruyor ama juicy karbonun kavrama mesafesi daha yakın yani fren koluna az bir güç vermeyle tutmaya başlıyor..

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    2. elini bilmemde yakında efor bisiklete sıfır olarak gelecek...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.