Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

avid juicy 5 hakkında yorumlarınız

Konu, 'Frenler' kısmında yusuf bekar tarafından paylaşıldı.

1. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    merhaba arkadaşlar hemen konuya geçmek istiyorum avid juicy 5 frenleri sizce nasıldır fren tutması sağlamlığı kuvvetliği hafifliği yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

2. yusuf bekar

Seviye:
    yorumu olan yok mu acaba ?????????

3. müjdat dede

müjdat dede Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    avid juicy 5 alacağına avid juicy 7 al ne başın ağrısın nede dişin :D avid 3 3,5 ve 5 serileri aynı ayarda ama 7 çok harika bir frendir alacaksan 7 serisini al

4. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Seviye:
    Aslında juicy 5, juicy 3'tense juicy 7'ye daha çok benzer. 5 ve 7 nin kaliper ve kolları aynı yapıdadır. 7 nin artısı sadece pad contact ayarı ve biraz daha göze hoş görünmesi.

Juicy 5 rahatlıkla alınıp kullanılabilir fakat Avid'in artık juicy serilerini üretmeyi durdurduğunu göze alırsak, benim tavsiyem Juicy 5'in yerini alacak olan elixir r veya elixir 5 ten yana olur. Elixir serisi juicylere göre hem daha sorunsuz hemde daha güçlü.

5. yusuf bekar

Seviye:
    yorumlarınız için teşekkürler bu frenleri değiştirme imkanım yok çünkü hazır alacağım bisikletin üzerinde geliyo eyer değiştirirsemde shımano xtr alsam avid juicy 5 ten kurtulup daha iyi bişe yapmış olurmuyum yorumlarınızı bekliyorum

6. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Seviye:
    Aslında iyi birşeyden kastınızın ne olduğuna bağlı. Xtr frenler juicy 5 lere göre daha üst seviye frenler ama performans olarak çok farkedeceğini zannetmiyorum. Aralarındaki en önemli fark ağırlık farkı olur. Eğer hafiflik sizin için çok önemliyse alınabilir. Şahsen bence vereceğniz fiyat farkına değmez, en iyisi siz bisikletinizi bir süre kullandıktan sonra karar verin.

7. yusuf bekar

Seviye:
    sizde haklısınınız bisiklet daha gelmedi daha görmedim bisikleti kullanim hangi donanımından memnun kalmazsam öle değiştiririm ilginize teşekkürler