Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Avid Elixir 5 Hidrolik Disk Fren Seti

Konu, 'İkinci El MTB Bisikleti - Yedek Parça' kısmında soneryen tarafından paylaşıldı.

1. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Scott bisikletimden söktüğüm ve üst sınıf hidrolik sete geçiş yaptığım için satılıktır.
    Kullanımdan dolayı çizikler mevcuttur. Kullanımında herhangi bir sıkıntı yok. Çalışır vaziyette bisikletimden söktüm. Yağları içindedir. Yağları boşaltılmamıştır. Hiç yağ değişimi yapmadım zaten elim pek yatkın değil. Ön balataların durumu bitik olduğu için söktüm. Ön frene balata takarım, İnce ayarını kendim yaparım yada bakımını yaptırır kullanırım diyen, kadrosu disk frene uyumlu olup, direk hidrolik sisteme geçmek isteyen arkadaşlar, mekanikten hidroliğe geçmek isteyen arkadaşlar için tavsiye olunur. Sistemi hiç bilmeyen eli yatkın olmayan bir bilen ile alması takması, ayarlaması, yada taktırıp ayarlatması tercih sebebidir. Beni tanıyan tanır daha sonra kimse ile sorun yaşamayı tercih etmem.

Yer İstanbul
    Ödeme şekli havale
    Kargo yapılır. Kargo alıcıya ait.
    Avcılar, beylikdüzü elden teslim edilir. Başka yerlere buluşmak hem nakit hem vakit olarak değmez, kargo tercih edilir.

Fiyat: 200 TL.

Pazarlık payı vardır

175 TL. olarak günceldir.

Pazarlık payı vardır

175 TL. olarak günceldir. Sürekli güncel güncel yapmak istemiyorum. İhtiyacı olan varsa, pazar payı var dedim yardımcı oluruz.

150 TL. güncel

2. MetehanDerici

MetehanDerici Üye

Adı:
    Metehan Derici
    Seviye:
    @soneryen hocam hâlâ güncelmi? Güncelse tel no alabilir miyim?