Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Avid BB7-Mtn Kaliperler, Avid SpeedDial SL Fren Kolları, Baradine Rotorlar ve Shimano Fren Kablo Set

Konu, 'Sıfır Ürün Satışı' kısmında Enis Özer tarafından paylaşıldı.

1. Enis Özer

Enis Özer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bütün ürünler sıfırdır, bisiklet üzerine montaj dahi edilmemiştir. İlk olarak;

Avid BB7 Ön Arka Kaliper Seti: Kaliperler yurtdışından getirdim sıfır olarak yedekte kalsın diye ancak şimdi satmaya karar verdim. Hiç kullanılmamış, monte edilmemişlerdir. Gelmiş geçmiş en iyi mekanik disk kaliperleridir. İsteğe göre 2 adet 160'lık veya 1 adet 180/ 1 adet 160mm adaptör yanında hediyedir. Balataları üzerindedir. Fiyat 250 TL' dir. Yanında Shimano Fren Kablo Seti hediyedir.

Avid Speed Dial SL Fren Kolları: Fren kolları sıfırdır. Yapısı magnezyumdur, çok hafifler ve kaliteliler. Aynı şekilde sıfır alındı ve hiç monte dahi edilmedi. Üzerindeki ayar ile modülasyon istenilen düzeyde ayarlanabilmektedir. Avid BB7 kaliperlerle mükemmel uyumlu olarak kullanılabilir. Fiyat 100 TL' dir.

Baradine Rotorlar: Rotorların biri 180mm, diğeri 160 mm'liktir. Rotorlar hiç kullanılmamıştır. İkisi beraber fiyat 50 TL'dir.

Tüm ürünlerde kargo bana aittir. Pazarlık ve takas yoktur.

2. Enis Özer

Enis Özer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İlan günceldir.

İlan günceldir.

İlan günceldir.

İlan günceldir.

İlan günceldir .

İlan günceldir.

Frenler 230 TL'den, Kollar 90 TL'den, Rotorlar ise 40 TL'den günceldir.

İlan günceldir.

İlan günceldir.

İlan günceldir.

İlan günceldir.

İlan günceldir. Pazarlık vardır.