Avid 3

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhaba.2 hafta önce size ön frenimi göndermiştim.sitenizden + burada özelden durumunu sormuştum fakat hala cevap gelmedi.acaba durumu nedir ? acilen cvp bekliyorum ;)

iyi günler..

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sinto

valla öyle yapacamda cepte 1 kontor var ev telefonuda bozuk :D tek iletişim internet :D valla benim vaktim var. şimdilik bi mekanik disc fren taktım onunla idare ediyorum :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ben merak ettim sadece yoksa bi acelesi yok şimdilik mekanik kullanıyorum zaten :) ben beklerim sizin acele etmenize gerek yok :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
frenlerim bugün elime geçti fakat hiç bir değişiklik yok.sadece fren kolu öne gelmiş :eek: frenlemede benim gönderdiğim gibi yani tutmuyor sadece ötüyor !!! artık kullanılmayacaksa söleyinde yenisini alalım ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetyesiloren

teşekkürler açıklamanız için o zaman ben bi pedları temizleyeyim.asetonun yağı çıkardığını söylediler olmazsa yeni ped alacaz.ilginiz için teşekkürler...

fakat fren koluna bastığımda elceklere kadar geliyor yol olsa daha devam edecek gibi.heralde biraz daha yağ eklenmesi gerekiyor burada ekleteyim ben en iyisi.balatalar temizlenince biraz daha arttı performansı biraz daha yağı olsa tap süper olacak :)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@gurkankas

kol ayarını içteki vidadan yapabilirsin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sinto

evet kol ayarını yapınca düzeldi ;)çok saol.hidrolik fren kadar rahatı yok valla mekanik kullandığım 1-2 hafta çok kötüydü :D