Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avcılar merkez ve İ.Ü avcılar kampüsü

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Cengiz YÖRÜK tarafından paylaşıldı.

1. Cengiz YÖRÜK

Cengiz YÖRÜK Aktif Üye

Seviye:
    profesyonel değilim ama bisiklet ile gezmeyi seviyorum güvenlik ve giyim ekipmanı olarak sıfırım diyebilirim :) kask hiç denemedim belki de hala çocukluk hevesim ve cahilliğimin getirdiği cesaret olabilir... turlara katılmak isterim ama düzenleyen kişiler bu durumdan rahatsız olabilir diye de çekinmekteyim. eksikler giderilir tabiki..saçlarım uzun ve çözümü buff ile gideriyorum şuanlık... şimdilik avcılar sahil çevresi ve kampüs havalar iyi oldukça mekanım olacaktır benzer gezintiler yapan bisiklet severlerle tanışmak isterim ayrıca bisikletimi yeni aldım 28 gün sonra ilk bakım için Bike and outdoor Beşiktaş mağazasına avcılardan gitmeyi planlıyorum.. ve herkese kazasız belasız günler diliyorum :)

2. dalyan öner

dalyan öner Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  3. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba Cengiz,

Kask işini zorunluluk haline getirmeye gerek yok bence. Kendi kararın. Bu konuda çok tartışma var ben hiç girmeyeyim.
    25 eylül pazar sabahı avcılar ambarlı deniz otobüsleri iskelesinde saat 10.00 da buluşup sahilden sirkeci yönüne pedallayacağız. Seni de bekleriz.

Cengiz YÖRÜK bunu beğendi.
  4. Cengiz YÖRÜK

Cengiz YÖRÜK Aktif Üye

Seviye:
    inşallah 25 eylül de sizlerle olmak güzel olacaktır.. gelmeye çalışacağım facebook tan ve buradan takipteyim

5. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bisiklete binmek profesyonel olmayı gerektirmez her şey zamanla kendini gösterir.Kişi kendi güvenliğinden sorumlu olduğu için kimseye kask giy diye diretmiyoruz ama takmakta her zaman fayda var.Bir tane alırsanız sizin için iyi olur.Bisikletiniz hayırlı olsun görüşmek üzere :)

Cengiz YÖRÜK bunu beğendi.